10.000-14.000₺ laptop önerisi

SeriousArc

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 10.000-14.000 arası laptop arıyorum, birkaç laptop buldum bunları sizinle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum, bunların içinden veya başka önerebileceğiniz laptoplar var mıdır? (Monster önermeyin lütfen, çevremde kullananlar var, sıcaklık sorunları ve malzeme kalitesi kötülüğü yüzünden tercih etmiyorum.)
Render için ve oyun oynamak için kullanacağım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 10.000-14.000 arası laptop arıyorum, birkaç laptop buldum bunları sizinle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum, bunların içinden veya başka önerebileceğiniz laptoplar var mıdır? (Monster önermeyin lütfen, çevremde kullananlar var, sıcaklık sorunları ve malzeme kalitesi kötülüğü yüzünden tercih etmiyorum.)
Render için ve oyun oynamak için kullanacağım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Monster önermeyin deyip Casper atmak ne kadar mantıklı bilemedim. Çevrenizde kullanan kişilerin Abra serisi kullandığını düşünüyorum. Tulpar serisi ürünleri öneririm araştırın derim.
Dilerseniz Monster'ı az bir farkla 1TB SSD ile satın alabilirsiniz. Benim önerim MSI.

Monster önermeyin deyip Casper atmak ne kadar mantıklı bilemedim. Çevrenizde kullanan kişilerin Abra serisi kullandığını düşünüyorum. Tulpar serisi ürünleri öneririm araştırın derim.
Dilerseniz Monster'ı az bir farkla 1TB SSD ile satın alabilirsiniz. Benim önerim MSI.
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim, inceleyeceğim. Monster konusuna gelecek olursak attığım ürünleri reelde inceleme fırsatım oldu, monster malzeme olarak plastik kullanıyor ve genelde yanımda taşıyacağım için sağlamlık açısından diğerleri daha uzun vadeli olacağını düşünüyorum.

Öncelik tercihim ekran boyutu 17.3 inç'dir.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim, inceleyeceğim. Monster konusuna gelecek olursak attığım ürünleri reelde inceleme fırsatım oldu, Monster malzeme olarak plastik kullanıyor ve genelde yanımda taşıyacağım için sağlamlık açısından diğerleri daha uzun vadeli olacağını düşünüyorum.

Monster dışında paylaştığınız Asus cihazı öneririm. İstediğiniz ekran boyutunda(17.3") bu bütçede en iyi bu iki bilgisayar mevcut.
Sırf ekran boyutu için RTX3060 bilgisayarı harcamak bence doğru değil. Gerekirse harici ekran alınır ekran boyutu büyütülür ama ihtiyacınız olduğunda RTX3060'a sahip olamama durumunuz var. Son karar sizin, iyi forumlar.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim, inceleyeceğim. Monster konusuna gelecek olursak attığım ürünleri reelde inceleme fırsatım oldu, monster malzeme olarak plastik kullanıyor ve genelde yanımda taşıyacağım için sağlamlık açısından diğerleri daha uzun vadeli olacağını düşünüyorum.

O paraları verip rtx2060 lı bilgisayar almakne kadar mantıklı bilemiyorum. Keremkarakaya adlı arkadaşımızın önerileri çok daha iyi.

Kasa değişikliği sebebi ile malzeme kalitesi Abra serilerine göre daha iyi ve ısı problemi yok. Monster için bahsedilen en büyük sorunlarda bunlar değil miydi zaten?
Hayır sadece o sorunları yok. Anakart PCB kalitesi diye bir şey daha var. Monster'ın yaptığı şey kaliteden kısıp donanıma vermek. Ne kadar mantıklı sizin için bilmem ama benim için hiç mantıklı değil. Isınma sorununa gelirsek, ısınma problemi her laptopta vardır. Ha tabii ki Abra serisine nazaran daha geliştirilmiştir elbette.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Kerem arkadaşımızın önerdiği laptop da ekran kartı 3060 ama ekranı 15.6

Benim düşündüğüm laptop da ise ekran kartı 2060 ama ekranı 17.3
Büyük ekran istediğim için asus'a kayıyorum ama msi'ın ekran kartı daha iyi. Bu ikisi arasında karar vereceğim. Tekrardan teşekkür ederim seçenekleri baya azalttık

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Kerem arkadaşımızın önerdiği laptop da ekran kartı 3060 ama ekranı 15.6

Benim düşündüğüm laptop da ise ekran kartı 2060 ama ekranı 17.3
Büyük ekran istediğim için asus'a kayıyorum ama msi'ın ekran kartı daha iyi. Bu ikisi arasında karar vereceğim. Tekrardan teşekkür ederim seçenekleri baya azalttık
Ayrıca şunu da ekleyeyim. MSI'ın laptoplarının soğutması çok iyi. Asus laptoplar bu konuda biraz başarısız. Eğer Asus alacaksan, fazla ısınacağını bil ve öyle karar ver.
Benim önerim kesinlikle MSI. Hem donanım, hem soğutması ile önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı