10.000-14.000 TL gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
10.000-14.000 TL

ilhan_kodak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçe yazdığım gibi 12.5 13'ten sonrası taksitle olacak mecbur. Çok araştırdım fakat direkt kullanan kişiler daha iyi bilirler tabii. Bazı net markalar var bazı da güvenilir olmayan cihazlar var linkleri bırakıyorum daha başka laptoplar da olur tek kriter beni uzun süre götürmesi onun haricinde bu fiyatlara bunlardan iyi donanıma laptop yok zaten merak ettiğim kasa ısınma uzun kullanımda FPS-performans düşüşü vs.

Bütçenize en uygun bu.
Eğer bütçe büyütülürse
Bu daha iyi olur.

Bunu önerebilirim, bir arkadaşım kullanıyor ve kendisi gayet memnun. Soğutma tarafında termal macun değil sıvı metal kullanıyorlar ki bu soğutmaya inanılmaz fayda ediyor. ASUS kalitesi tartışılmaz zaten sizi uzun yıllar götürür. Tek sıkıntısı laptopta 8 GB tek kanal RAM olması. İleride bir 8 GB RAM daha alıp laptopun gücüne güç katabilirsiniz. Fakat içinde GTX 1650 olmasına rağmen fiyatı çok fazla. Bunu göz önünde bulundurun.

Teşekkürler öenrileriniz için. Acerin yorumları pek iyi değil 1 defa alıcam sonuçta insan çekiniyo. Siz olsanız ne alırdınız bu seçeneklerde? Eğer bütçeyi aşabilirsem lenovoyu alıcam galiba en mantıklısı o gibi. Ama tabi eğer bu fiyat bandında donanım artırmıyorsa gtx 1650 li sağlam almak daha mantıklı geliyo hem bütçemi de aşmamış olurum, sizce riske girip kaliteden kısıp donanıma mı önem vermeliyim yoksa verdiğim paranın hakkını veren yarı yolda bırakmayacak bir cihaz mı almalıyım?

Bunu önerebilirim, bir arkadaşım kullanıyor ve kendisi gayet memnun. Soğutma tarafında termal macun değil sıvı metal kullanıyorlar ki bu soğutmaya inanılmaz fayda ediyor. ASUS kalitesi tartışılmaz zaten sizi uzun yıllar götürür. Tek sıkıntısı laptopta 8 GB tek kanal RAM olması. İleride bir 8 GB RAM daha alıp laptopun gücüne güç katabilirsiniz. Fakat içinde GTX 1650 olmasına rağmen fiyatı çok fazla. Bunu göz önünde bulundurun.

Bu arkadaşın önerdiği ürün kaçmaz. Çok güzel bir indirim var şu an. Bende bu modeli almanızı tavsiye ediyorum.

Bu arkadaşın önerdiği ürün kaçmaz. Çok güzel bir indirim var şu an. Bende bu modeli almanızı.

14000 TL'ye 3050'li ve Ryzen 5 5600h'lı bilgisayarlar bulunabiliyorken çok düşük performanslı bir laptop olur.

Edit: Şu cihazı unutmuşum bazı yorumları iyi bazı yorumları çok kötü fiyatı donanımına göre biraz garip şüpheli bir laptop.

Isınma sorunu olduğu söyleniyordu.

14000 TL'ye 3050'li ve Ryzen 5 5600h'lı bilgisayarlar bulunabiliyorken çok düşük performanslı bir laptop olur.

Isınma sorunu olduğu söyleniyordu.
Önerebilir misiniz veya attıklarım içinde mi
Almanızı tavsiye etmem muhtemelen kronik sorunlu bir laptop paranıza yazık olur.
Peki üstteki 3050 li dell nasıldır marka olarak mı sıkıntılı yoksa bu cihaz iyi midir yorum vs de hiç yok olsa biraz kafamda bi sonuca varıcam da.

Yeni konular

Geri
Yukarı