10.000 - 18.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000

efekaanozcelik

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Oyun laptopu araştırıyorum yazılım alanında ve oyun alanında kullanacağım. 512 SSD 16 GB RAM şeklinde araştırıyorum ama karar veremedim. Monster için malzemesi kötü soğutması iyi değil diyolar. Asus tuf serisi çok ısınıyor diyolar. Msi fiyatları uçuk. Lenovo acer hp casper gibi markalara pek yakın değilim tercih etmiyorum. Laptoplar ısınıyor evet ama soğutması gene de iyi olan bir şey almak istiyorum. Monster biraz daha yakın geliyor ama bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

www.monsternotebook.com.tr

Abra A5 V17.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Abra A5 V17.2 15,6" Gaming Laptop, yeni 11. Nesil İntel Core İ5-11400H Tiger Lake işlemcisiyle sizi eşsiz bir oyun deneyimine davet ediyor!
www.monsternotebook.com.tr

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001E2066

Ayrıca bu 2 ürünün performansı nasıl olur?

Bu fiyata alabileceğiniz daha kaliteli bir laptop bulunmuyor. Alüminyum kasa, 2.5k ekran. Donanımı zaten ortada.

Sıkıntı çıkarmaz, sadece STRIX'le Monster arasindan diyorsunuz zaten o yüzden STRIX.
Peki biraz araştırdım, Youtube'de hn037 serisi için hiç bir video yok. Bana bu biraz garip geldi. Diğer satıcılarda da satışını bulamadım. Sadece hepsiburada ve trendyol. Kötü diye mi satılmadı onu da bilemedim bu yüzden kararsızım.

Hocam peki Ryzen 7 4800H için çok ısınıyor diyorlar şimdi STRIX yaklaşık 2000 TL indirime girmiş 16.000 TL fiyatı var. Sizce ne yapmayalım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı modelde bir laptopta sıvı metal kullanılmış. Ve aynı işlemci. Bence sizin paylaştığınız bilgisayarda da kullanılmıştır ve ısınma sorunu yaşamazsınız. İsterseniz satıcıya sorun bunu.

Geri
Yukarı