10.000₺ bütçe ile alınacak laptop markalarının farkları nelerdir?

Bütçe
10000
Fiyatına göre alınabilecek en iyi laptop bu ikisi şu durumda bana göre.

Fiyatına göre alınabilecek en iyi laptop bu ikisi şu durumda bana göre.
Üstekki bence de en iyi f/p ürünlerinden birisi bu bütçede.

Merhabalar arkadaslar. Ortalama 10Klık bir laptop almayı düşünüyorum. Dell ve HP önermeyen kişi sayısı fazla ama nedenini bilmiyorum. Sizce bunların farkı nedir? Neden Dell ve HP almamalıyım? Neden Monster almalıyım? (Masaüstü toplamayacağım)
Teşekkürler herkese.
Ürünler monsterdan kaliteli ancak servisi sorun

Birinci elden kullanıcı olarak, Hem Monster hem HP deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. Monster ısınıyor. HP de. Ama HP'nin ne kadar ısınacağını sen kontrol edebiliyorsun. HP'nin malzeme kalitesi Monster'ı 5'e katlar. HP'lerde kronik batarya sorunu vardır. (Ben de beninkinin bataryasını yeni değiştirttim.) HP her zaman Monster'dan öndedir. Servisi de gayet ilgili. Sakın Monster alma. Bir kere macun değiştireyim dedim bilgisayar elimde kalıyordu.

Arkadaşlar önerilerinizi dikkate alacağım tabii ki ama ekteki laptobun f/p çok iyi değil mi önerdiklerinize göre?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-10-27-13-01-10-125_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-27-13-01-10-125_com.android.chrome.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar önerilerinizi dikkate alacağım tabii ki ama ekteki laptopun F/P çok iyi değil mi önerdiklerinize göre?

Alınır alınmaz değil ama bazı şeylerden feragat etmen gerekir. Kapağını açıyorsun gıcırtı üzerine baskı uyguluyorsun yine gıcırtı malzeme kalisiz plastik sonuçta ısınıyor. Fiyatına göre iyi denilebilir.

Modeller arasında; malzeme kalitesi, tasarım, soğutma performansı, yazılım ve teknik servis desteği gibi farklılıklar var. Tavsiyem:

Geri
Yukarı