10.000 TL direksiyon seti önerisi

Evet maalesef öyle bir problem var. Eğer tmx Pro alırsam bütçemi esnetip, shifter eklemeyi düşünüyorum. (Logitech shifter)

Tamam o zaman tmx Pro al yapacak bir şey yok ama sakın Logitech alayım ne olacak ya deme pişman olursun kafanı duvarlara vurursun neden 10000 verdim ben bu çöpe diye.

Tamam o zaman tmx Pro al yapacak bir şey yok ama sakın Logitech alayım ne olacak ya deme pişman olursun kafanı duvarlara vurursun neden 10000 verdim ben bu çöpe diye.

Dostum cevapların için teşekkür ederim. Seçenekler bunu gösteriyor başka yapacak bir şeyimiz yok o zaman. Tmx Pro alacağım.

T248 bulabilirseniz o da iyi bir seçenektir. Aklınızda bulunsun. Bir de iki pedallı T128 de var tabii ancak simit boyutu küçük. Bunlar dışında TMX ve T150 de iyidir.

T248 bulabilirseniz o da iyi bir seçenektir. Aklınızda bulunsun. Bir de iki pedallı T128 de var tabii ancak simit boyutu küçük. Bunlar dışında tmx ve T150 de iyidir.

T248 var linkte debriyajlı.

Ancak fiyat bütçenize göre tuzlu.

T248 bulabilirseniz o da iyi bir seçenektir. Aklınızda bulunsun. Bir de iki pedallı T128 de var tabii ancak simit boyutu küçük. Bunlar dışında tmx ve T150 de iyidir.

Forumda ki neredeyse bütün direksiyon seti mesajlarınızı okumuş olabilirim. Evet bütçeye göre tuzlu kalıyor t248. tmx Pro hakkında ne düşünüyorsunuz? Rakip marka Logitech'in yanına bile yaklaşamıyormuş. Halbuki Logitech G29'a hayaller kurmuştum ama gerçekçi bir sürüş için çocuk oyuncağı gibiymiş. Bende aldık mı bir kere alalım kafasındayım. Burada bana yardımcı olan @zRex ile tmx Pro kanaatine vardık. Yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Forumda ki neredeyse bütün direksiyon seti mesajlarınızı okumuş olabilirim. Evet bütçeye göre tuzlu kalıyor t248. tmx Pro hakkında ne düşünüyorsunuz? Rakip marka Logitech'in yanına bile yaklaşamıyormuş. Halbuki Logitech G29'a hayaller kurmuştum ama gerçekçi bir sürüş için çocuk oyuncağı gibiymiş. Bende aldık mı bir kere alalım kafasındayım. Burada bana yardımcı olan @zRex ile tmx Pro kanaatine vardık. Yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.
T150, TMX ve G29 arasında tork olarak fark yok. T150 ve TMX kayışlı dişli hibrit sistem kullandığından özellikle pist yarışlarında daha hızlı tepki veriyor ve daha pürüssüz hissiyata sahip. T150 ve TMX Pro'nun tek sorunu simidinin malzeme kalitesi. G29'da çelik ve deri kullanılmışken T150 ve TMX'de kauçuk ve plastik kullanılmış. Eğer malzeme kalitesi sizin için sorun olmayacaksa Thrustmaster'ın force feedback iletimi daha iyi hissetirecektir. T128 de düşünebilirsiniz ancak pedal kalitesi gerçekten kötüymüş bu biraz eksiği. Ve simidi diğerlerine göre küçükmüş ancak FFB güncellenmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

T150, tmx ve G29 arasında tork olarak fark yok. T150 ve tmx kayışlı dişli hibrit sistem kullandığından özellikle pist yarışlarında daha hızlı tepki veriyor ve daha pürüzsüz hissiyata sahip. T150 ve tmx Pro'nun tek sorunu simidinin malzeme kalitesi. G29'da çelik ve deri kullanılmışken T150 ve Tmx'de kauçuk ve plastik kullanılmış. Eğer malzeme kalitesi sizin için sorun olmayacaksa Thrustmaster'ın Force feedback iletimi daha iyi hissetirecektir. T128 de düşünebilirsiniz ancak pedal kalitesi gerçekten kötüymüş bu biraz eksiği. Ve simidi diğerlerine göre küçükmüş ancak FFB güncellenmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Öhm G29'un keleş olduğunu hesaba katmamışsınız.

Sen ols
T150, TMX ve G29 arasında tork olarak fark yok. T150 ve TMX kayışlı dişli hibrit sistem kullandığından özellikle pist yarışlarında daha hızlı tepki veriyor ve daha pürüssüz hissiyata sahip. T150 ve TMX Pro'nun tek sorunu simidinin malzeme kalitesi. G29'da çelik ve deri kullanılmışken T150 ve TMX'de kauçuk ve plastik kullanılmış. Eğer malzeme kalitesi sizin için sorun olmayacaksa Thrustmaster'ın force feedback iletimi daha iyi hissetirecektir. T128 de düşünebilirsiniz ancak pedal kalitesi gerçekten kötüymüş bu biraz eksiği. Ve simidi diğerlerine göre küçükmüş ancak FFB güncellenmiş.
Sen olsan hangisini alırdın?

Öhm G29'un keleş olduğunu hesaba katmamışsınız.
Bazı kişilerdende duydum, uzun süre kullanımdan sonra ses daha da artıyormuş. Siz olsanız hangisini alırdınız ?

Bu arada arkadaşlar 10400 tlye T150 Rs Pro buldum.

Sen ols.

Bazı kişilerdende duydum, uzun süre kullanımdan sonra ses daha da artıyormuş. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Bu arada arkadaşlar 10400 TL'ye T150 RS Pro buldum.

Kesinlikle Logitech dışında bir şey alırdım Rampage V900s bile olsa.

Kesinlikle Logitech dışında bir şey alırdım Rampage V900s bile olsa.
Thrustmasterın servisi kötüymüş. Yedek parça sağlamıyorlarmış. Bende t300 bakıyorum ama kafa karıştırıyor bu mevzu. Logitechin ise garantisini çok beğeniyorum ve ürünleri uzun ömürlü.

Sen ols

Bazı kişilerdende duydum, uzun süre kullanımdan sonra ses daha da artıyormuş. Siz olsanız hangisini alırdınız ?

Bu arada arkadaşlar 10400 tlye T150 Rs Pro buldum.
Rampage öneren kişinin tavsiyelerini fikirlerini dinleme hocam. Ya rampage kullanmamış ya da boşa sıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı