10.000 TL direksiyon seti önerisi

Arecales

Kilopat
Daha fazla  
Selam, pek seçenek olmadığını biliyorum yine de size danışmak istiyorum. IRacing'te geceleri rahat oynamak için sessiz, kronik sorunsuz ve 3 pedallı direksiyon seti arıyorum. Yurt dışı ürün veya garantisi devam eden 2. elde önerebilirsiniz. Bir de IRacing'te vites olması önemli midir?

Selam, pek seçenek olmadığını biliyorum yine de size danışmak istiyorum. IRacing'te geceleri rahat oynamak için sessiz, kronik sorunsuz ve 3 pedallı direksiyon seti arıyorum. Yurt dışı ürün veya garantisi devam eden 2. elde önerebilirsiniz. Bir de IRacing'te vites olması önemli midir?
G29 Öneririm. İlk defa direksiyon setiyle bir oyun oynayacaksan IRacing gibi bir simülasyon'da başlamak büyük hata olur. İlk önce Arcade'e daha yatkın olan oyunlarda bir süre alışman iyi olur. Assetto Corsa'da iyice bir sür. IRacing'e sıfırdan başladığında hem kendine çok büyük zarar getirirsin hem de diğer sürücülere çok zararlar verirsin. Geceleri rahat oynamak istersen G29 IRacing'de pek FFB şiddeti uygulamıyor. Assetto Corsa oynarsan iş başka, geceleri oynayamazsın. IRacing'de vites'e ihtiyaç yok.

Geri
Yukarı