10.000 TL direksiyon seti önerisi

Bizzat bende bu süreçten geçtim ve 14 ay garantisi devam eden G29 aldım lakin bu süreçte alacağınız e-fatura sorgulamasını yapıp garantisinin ne kadar kaldığını teyit etmeniz çok önemli ilk siparişimde birisi 18 ay garantili diye sahte garantili cihaz göndermişti fatura sorgulamasında ürüne ulaşamıyordum direkt iade ettim artık alırkende e-faturasını önden isteyip sorgulayıp alıyordum nitekim 14 ay garantili bir cihaz buldum ve gayet memnunum hatta ben alırken 5K ya aldım şu an 6250'ye birisiyle anlaştım yine garantisi devam ediyor başka bir arkadaşa satacağım garantisi de 10 ay kaldı.

dediğim gibi e-fatura sorgulaması yaparak alırsanız 2. el almakta bir sakınca yok sıfırına iyi ki 10k vermedim hiç bir sorunu yok

Thrustmasterın servisi kötüymüş. Yedek parça sağlamıyorlarmış. Bende t300 bakıyorum ama kafa karıştırıyor bu mevzu. Logitechin ise garantisini çok beğeniyorum ve ürünleri uzun ömürlü.

Rampage öneren kişinin tavsiyelerini fikirlerini dinleme hocam. Ya rampage kullanmamış ya da boşa sıkıyor.
V900s var bende ne mal olduğunu biliyorum :) Daha geçen gün içini açtım potansiyometreli çöptür kendisi. Saatlerce yay problemiyle uğraştım, potansiyometre ortalanmıyordu falan filan en sonunda plastik kelepçe ile ortaladım.

Thrustmasterın servisi kötüymüş. Yedek parça sağlamıyorlarmış. Bende t300 bakıyorum ama kafa karıştırıyor bu mevzu. Logitechin ise garantisini çok beğeniyorum ve ürünleri uzun ömürlü.

Rampage öneren kişinin tavsiyelerini fikirlerini dinleme hocam. Ya rampage kullanmamış ya da boşa sıkıyor.
Ne yapacağız peki?

Arkadaşlar t150 rs pro'yu aldım haberiniz olsun.

Markanın distribütörü olan gelbura üzerinden aldım. Thrustmaster T150 Pro Force Feedback Yarış Direksiyonu (PC, PS4, PS5) OUTLET Fiyat

Yanınada logitech shifter ekliyorum şimdi

Son düzenleme:
Thrustmaster'ın servisi kötüymüş. Yedek parça sağlamıyorlarmış. Bende T300 bakıyorum ama kafa karıştırıyor bu mevzu. Logitech'in ise garantisini çok beğeniyorum ve ürünleri uzun ömürlü.

Rampage öneren kişinin tavsiyelerini fikirlerini dinleme hocam. Ya Rampage kullanmamış ya da boşa sıkıyor.

Hocam hiç hayatınızda Logitech alıp sürekli kullandınız mı ve bunun Logitech değil AK-47 olduğunu fark ettiniz mi bana boşa sıkıyor diyorsunuz.

Hocam yalnız bu ürün Outlet'miş. Bir de Logitech Shifter için USB dönüştürücüye ihtiyacınız var.
Outlet olması bir şey değiştirmez her halde. Logitech shifter için aurdino aldım.

@4X3S D3NIED Bu outlet olayı sizce sıkıntılı mı? Alırken outlet olması fazla dikkatimi çekmemişti ama şimdi araştırdıgımda insanlar outlet ürünlerin 2. El olduğunu söylüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı