10.000 TL gamer PC toplama

Bütçe
10000
Sizin ne tecrübe ettiğiniz beni ilgilendirmiyor. Buyurun teste bakın 1 saniye fark ediyor oyun açilma süreleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özür dilerim sen haklısın hata bende. Ama belki başkalarını ilgilendirir yol gösteririz diye çabamız affet.

Rami overclock yapmak ince iş istiyor hacı. İstersen açıp bakabilirsin fakat yine de alana kalmış.
Orası öyle tabii.
Arkadaş benim için 1-2 FPS bile önemli diye belirtmiş. Hal böyleyken AMD önermek doğru olmaz. Kaldıki Ryzen 3600 RTX 2070 Super'i tam anlamıyla besleyebilen bir işlemci değil.
3600'ü hafife alma kardeşim 2K veya 4K'da 2080 bile besler.

Kasa değişebilir o biraz göz zevki. Min 700W iyi olur
Kasanın önü Mesh panel değil hava akışı çok iyi olmaz. PSU umarım Dark değildir? Bu kadar bütçe de kasayı ayrı PSU'yu ayrı almak lazım.
10.000 TL ve SATA 😅
10.000 TL ve önü mesh olmayan için de ne PSU'su var belli olmayan DARK kasa :p.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Orası öyle tabii.

3600'ü hafife alma kardeşim 2K veya 4K'da 2080 bile besler.

Kasanın önü Mesh panel değil hava akışı çok iyi olmaz. PSU umarım Dark değildir? Bu kadar bütçe de kasayı ayrı PSU'yu ayrı almak lazım.

10.000 TL ve önü mesh olmayan için de ne PSU'su var belli olmayan Dark kasa :p.

Kasayı bende pek beğenmiyordum başka bir konuda yazdım ve linç yedim. Herhalde bir şey biliyordur insanlar diye bu kasayı koydum. Zaten yazdım kasa değişebilir diye

Kasayı bende pek beğenmiyordum başka bir konuda yazdım ve linç yedim. Herhalde bir şey biliyordur insanlar diye bu kasayı koydum. Zaten yazdım kasa değişebilir diye
merhaba benimde 20.000 TL butcem varda sistem onerisi yaparmisiniz gamer odakli bu arkadasinki gibi

merhaba benimde 20.000 TL butcem varda sistem onerisi yaparmisiniz gamer odakli bu arkadasinki gibi
3500
6400
1200
1900
1900
1600
870

3500+6400+1200+1900+1900+1600+870=
17870

Dilersen ekran kartını 2080 ti yapabilirsiniz fakat öyle yapınca bütçenizi 1000 TL kadar aşıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı