10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10000

resital1925

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10.000 TL bütçem var çok az geçebilirim belki. Güzel bir laptop istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Sorunsuz uzun süre kullanabileceğim bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 10.000 TL bütçem var çok az geçebilirim belki. Güzel bir laptop istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Sorunsuz uzun süre kullanabileceğim bir şey.

Bunu alıp RAM takabilirsiniz. Acer Nitro'da bakılabilir.

Bunu alıp RAM takabilirsiniz. Acer Nitro'da bakılabilir.

Hocam gf serisi kasalar kalitesiz alınmaz.

Not: Ayrıca Thin modeliymiş ayrı bir şekilde ısınır.

@Radeon RX 5500M hocam neden kızgın attınız?

Hocam gf serisi kasalar kalitesiz alınmaz.

GF kasası bu fiyat bandında kaliteli kalır. 15k olan 10ue modeline kötü denmesinin sebebi fiyatına göre zayıf kalması. Ancak burada bütçe 10 bin, herkesin yurtdışından alma şansıda yok. Fiyatına göre yorum yapın hocam.

Gf kasası bu fiyat bandında kaliteli kalır. 15k olan 10ue modeline kötü denmesinin sebebi fiyatına göre zayıf kalması. Ancak burada bütçe 10 bin, herkesin yurtdışından alma şansıda yok. Fiyatına göre yorum yapın hocam.

Az önce izledim soğutması kötü ama dediğiniz gibi belki göz ardı edilebilir ayrıca yurt dışı imkanı varsa kesinlikle Lenovo. Ryzen 7 4800H i5 10300H'ı ikiye katlar.
@Dark Lord of the Sith

Az önce izledim soğutması kötü ama dediğiniz gibi belki göz ardı edilebilir ayrıca yurt dışı imkanı varsa kesinlikle Lenovo. Ryzen 7 4800H i5 10300H'ı ikiye katlar.

Soğutması kötü değil, Intel normallerinde. Thin zaten özel olarak bazı modellere denmiyor, gf Thin model serisi. Ge Raider, gp Leopard gibi. Yurt dışı şahsen ben almam, garanti olmayacak, Türkçe klavye olmayacak bana uymaz bunlar.

Daha iyisi yok.
Açılmadı bu bende

Geri
Yukarı