10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
7,000 - 10,000 TL
Teşekkürler, ASUS TUF serisinin kronik sorunlu olduğunu duymuştum doğru mudur acaba? Bir de ekranda ölü piksel/ışık sızması felan sorunları genel olarak hangi markalarda görülür?
Her markada panel sorunu ve ışık sızması görülebilir. Hiçbir marka tam olarak sorunsuz değildir. ASUS TUF F serisinde ısınma sorunu vs. yok. A serisinde var.

Bu ürünü gözüm tuttu açıkçası, Zephyrus'a da baktım fakat ekranının 60hz olduğunu görüp vazgeçtim, MSI'da ısınma sorunu var diyorlar, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 8GB RAM varmış üründe üstelik, yeterli olmaz gibi geldi bana.
F/P bir bilgisayar çok iyidir kesinlikle öneririm. @Radeon RX 5500M hocamda bizzat kendi kullanıyor sorun varsa ona sorabilirsin. Ayrıca ısınma sorunu yok.

Bu ürünü gözüm tuttu açıkçası, Zephyrus'a da baktım fakat ekranının 60hz olduğunu görüp vazgeçtim, MSI'da ısınma sorunu var diyorlar, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? MSI'ın bu ürününde 8GB RAM varmış üstelik, yeterli olmaz gibi geldi bana.
Bu modelde ısınma sorunu yok, GF Thin serisinde var.

Bütçeyi arttırın

Bu ürünü gözüm tuttu açıkçası, Zephyrus'a da baktım fakat ekranının 60Hz olduğunu görüp vazgeçtim, MSI'da ısınma sorunu var diyorlar, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? MSI'ın bu ürününde 8 GB RAM varmış üstelik, yeterli olmaz gibi geldi bana.

Bu ürün ekran kartı hariç çok güzel özellikleri var. Eğer yüksek grafikli işler yapacaksanız tıkanabilir. Onun haricinde işlemcisi gayet güzel. İleride 8 GB RAM eklediğinzde güzel bir laptop olabilir.

Geri
Yukarı