10.000 TL Gaming laptop önerisi

Onur Menderes

Decapat
Son dönemde Gaming laptop almayı düşünüyordum fakat ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum. Bütçem 10 bin TL civarı. Bütün işlerimi görsün istiyorum laptop. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim ve çok oyun oynuyorum.

Bulduğum bir laptop hoşuma gitti düşüncelerinizi bekliyorum:
.
Ayrıca önerileriniz varsa da onları da bekliyorum bu fiyat kulvarında.
Ayrıca havalandırması bayağı bir sıkıntılıymış diye duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız linkteki modelin ortalama 1 ay içinde üst modelleri Türkiye'ye gelecek fiyat olarak 10-13 bin arası olması beklenmekte, ısınma olarak da abartıldığı kadar değil. Buradan detaylarını inceleyebilirsiniz.

Merhaba ben sana açıkçası laptop önermem ama mühendisim demişsin o zaman bilgisayarını taşımak zorunda kalıyorsun sana bir önerim ama laptop değil MSI nightblade serisinden herhangi bir kasa al çok küçük ve güçlü hem laptop gibi değil parçalarını upgrade edebiliyorsun kasalar cidden çok küçük sana çok uzun olmaması için az bilgi verdim Google'da yazarsın MSI nightblade minik bilgisayarlar diye karşına çıkar çok model var alabileceğin nightblade serisinden fiyatları ise senin bütçene yakın fiyatları değişiyor mesela benim beğendiğim 9000 TL'ydi umkarım yardımcı olmuşumdur.

10K'ya o seviyedeki laptopları çok rahat tokatlayacak masaüstü toplanır, hatta küçük isterseniz mini ITX sistem bile toplayabilirsiniz.
İlla laptop lazımsa 15 inch:
17 inch:

Soğutması çok iyi sistemler. İşlemci ve grafik çoğu yükü kaldırır.

Geri
Yukarı