10.000 TL ile mininge girilir mi?

berk ama lord

Centipat
Daha fazla  
10.000 TL gibi bir bütçe ile 2. el ekran kartı alıp mining yapılır mı? Ve 2. el ekran kartı alsak fark eder mi ya da aylık kaç mh/s ile kazar ve 750W PSU ile ne kadar elektrik faturası gelir?

Aga bari siz yapmayın, ekran kartı bırakmadınız ya hu?

Soruna gelecek olursak, bence bütçe biraz daha arttırılmalı.

Hocam mining yapan biri değilim fakat bu bir iş veya hobi değil mi bence isteyen yapabilir. 2011'den beri mining yapılıyor ekran kartları ilk defa bu sene böyle bir artış yaşadı bence problemi mining yapanlarda değil de başka sebeplerde aramak lazım :D. Bu yazıyı iyi niyetimle yazıyorum lütfen beni yanlış anlamayın.

Hocam mining yapan biri değilim fakat bu bir iş veya hobi değil mi bence isteyen yapabilir. 2011'den beri mining yapılıyor ekran kartları ilk defa bu sene böyle bir artış yaşadı bence problemi mining yapanlarda değil de başka sebeplerde aramak lazım :D. Bu yazıyı iyi niyetimle yazıyorum lütfen beni yanlış anlamayın.

Aynen, bende esprisine söylemiştim, ama stok diye bir şey bırakmadılar.

10.000 TL gibi bir bütçe ile 2. el ekran kartı alıp mining yapılır mı? Ve 2. el ekran kartı alsak fark eder mi ya da aylık kaç mh/s ile kazar ve 750W PSU ile ne kadar elektrik faturası gelir?
Hayır olmaz olsa bile işine yaramaz

10.000TL ile hangi karttan kaç tane almayı planlıyorsunuz? Anladığım kadarıyla bu bütçeye diğer bileşenler de dahil. Tek kart ile deneyebilirsiniz. 5700xt civarı bir şey olabilir, o da ayda 1.000 TL civarı bırakır.

Geri
Yukarı