10.000 TL laptop önerisi

MSI ve ASUS demişsin ve MONSTER bezdirdi demişsin ama bundan daha iyi F/P bulmazsın yine de belirtmek istedim
Kardeş dalga mı geçiyorsun, Monster servisine gidip camları indirmemek için kendimi zor tutuyorum sen bana monster öneriyorsun. Git kendin al da her Allah'ın günü servisle muhatap ol. 50 kere bozulduktan sonra 2080 ekran kartını 5 bine verse ne yazar?

Lenovo Legion Y540 alabilirsiniz diyeceğim. Fakat malzeme kalitesi ve her şey iyi tek sorun fiyatlarına 1000-1500 TL zam getirmiş olmaları yani şu anda o parayı hak etmiyor. Ben alırken tam bir F/P ve kalite ürünüydü.

İşlemciler bana pek iyi gelmedi. AAA oyunları da oynarım ama çoğunlukla Knight Online oynarım. Onda da tek önemli olan işlemci. Ama ekran kartından da kısmak istemiyorum. Bütçe az daha artabilir.
i5-9300H ve i5-10300H gayet güçlü işlemciler. Günümüzde AMD Ryzen 3 3100/3300X, Intel Core i5-7600K ve i3-10100 gücünde. Ama gayet güçlüler.

10 bin TL'ye biraz zor. MSI'ın indirimdeki GL65 modeli iyidir fakat paneli biraz yüksek gecikmeli 120Hz bir panel. Güzel perf + kaliteli bir 144Hz panel istiyorsanız Lenovo Y540'lere bakın.

İndirim yakalarsanız veya ileride bütçe artabilirse de (12 bin civarı) üst Y540 modelleri veya Acer Predator Helios 300'lar rahat işinizi görür.

10 bin TL'ye biraz zor. MSI'ın GL65 modeli iyidir fakat paneli biraz yüksek gecikmeli 120Hz bir panel. Güzel perf + kaliteli bir 144Hz panel istiyorsanız Lenovo Y540'lere bakın.

İndirim yakalarsanız veya ileride bütçe artabilirse de (12 bin civarı) üst Y540 modelleri veya Acer Predator Helios 300'lar rahat işinizi görür.
İşte şuan anlamsız bir zam var. Ben 11.500 TL iken almıştım . Şuan inanılmaz bir zam var hatta dolar 7.1 iken bile daha ucuzdu.

Geri
Yukarı