10.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10.000 TL

demokamotar

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, 10 bin TL bütçem var. Oyun oynamak, video izlemek, kod yazmak için bir laptop arıyorum. 144 Hz olursa güzel olur. 500-600 TL aşabilirim. Ben böyle bir laptop buldum. Nasıldır? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el istemedim.

Ekran kartı senin için daha önemliyse bu laptop bence daha mantıklı.
Benim attığım model daha iyi gibi.

Asus TUF serisi ısınma sorunlu diye duymuştum, hala devam ediyor mu?

Merhaba, 10 bin TL bütçem var. Oyun oynamak, video izlemek, kod yazmak için bir laptop arıyorum. 144 Hz olursa güzel olur. 500-600 TL aşabilirim. Ben böyle bir laptop buldum. Nasıldır? Önerilerinizi bekliyorum.
Hocam kesinlikle Acer Nitro 5’i öneririm. Gayet güzel bi performansı var çevremdeki tanıdıklarımdan da duyumlarım gayet olumlu. İşlemcisi olsun ekran kartı olsun yeterli denebilir. En son hatırladığım fiyatı 9.999 TL’ydi.

Hocam kesinlikle Acer Nitro 5’i öneririm. Gayet güzel bi performansı var çevremdeki tanıdıklarımdan da duyumlarım gayet olumlu. İşlemcisi olsun ekran kartı olsun yeterli denebilir. En son hatırladığım fiyatı 9.999 TL’ydi.
Hocam Acer Nitro 5'in depolaması ve işlemcisi yetersiz gibi geldi bana. (çok iyi anlamıyorum da ben, 2.4 ghz yeterlimidir? )

Hocam Acer Nitro 5'in depolaması ve işlemcisi yetersiz gibi geldi bana. (çok iyi anlamıyorum da ben, 2.4 GHz yeterli midir? )

2019 model Nitro bu, ısınma ve tuşlarda silinme gibi kronik sorunları var. Bende kullanmıştım 1hafta kadar, CS'ye girince 94 derece olan laptop mu olur yahu? TUF alın geçin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı