10.000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan Arvy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 753

Arvy

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, yaklaşık 10 gündür arayış içindeyim. 3070 Gamingrock OC almak gibi bir niyetim vardı. Öyle de kasanın fiyati 12bin TL'yi falan buluyor. Tamam almasına alırız ama kredi kartına -e düşeceğiz askerden de yeni geldim. Geçen cuma Gaming gecesini inceledim. RT 6800 geldi. Bakayım inceleyeyim özelliği test edeyim derken hop stok tükendi. Sonradan pişman oldum ve cumanın gelmesini bekliyorum ama şans yok ki değil mi? Kesin dandik ekran kartı gelecek ya da indirim olmayacak ya da Gaming gecesi ertelenecek gibi hissediyorum. Bilemiyorum sonradan 3060 Ti almaya karar verdim. Ama 10bin civarı kasa bulamadım hep 10bin civari sacma ekran kartları mevcut sistemler satılıyor. RX 580 ya da RX 5600 gibi falan bunlara sistem bile diyemiyorum. 3060 Ti'nin yanında bilemiyorum işte stok sıkıntısı falan derken cok moralim bozuldu. Bana bir cıkar yol göstermenizi talep ediyorum. Sistem toplamada yardımcı olur musunuz? Ya da Gaming gecesini beklemeli miyim? Ya da nasıl bir sistem toplamalıyım? Yol izlemeliyim? Teşekkürler şimdiden.
4800 tllik ekran kartı 3060 ti şuan . 6500 7000 tl arası neden türkiyede yaşıyorum . günahım neydi bu bir sınav mı benim için ?

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar, yaklaşık 10 gündür arayış içindeyim. 3070 gamingrock OC almak gibi bir niyetim vardı. Öyle de kasanın fiyati 12bin TL'yi falan buluyor. Tamam almasına alırız ama kredi kartına -e düşeceğiz askerden de yeni geldim. Geçen cuma Gaming gecesini inceledim. Rt 6800 geldi. Bakayım inceleyeyim özelliği test edeyim derken hop stok tükendi. Sonradan pişman oldum ve cumanın gelmesini bekliyorum ama şans yok ki değil mi? Kesin dandik ekran kartı gelecek ya da indirim olmayacak ya da Gaming gecesi ertelenecek gibi hissediyorum. Bilemiyorum sonradan 3060 Ti almaya karar verdim. Ama 10bin civarı kasa bulamadım hep 10bin civari sacma ekran kartları mevcut sistemler satılıyor. RX 580'ya da RX 5600 gibi falan bunlara sistem bile diyemiyorum. 3060 Ti'nin yanında bilemiyorum işte stok sıkıntısı falan derken cok moralim bozuldu. Bana bir cıkar yol göstermenizi talep ediyorum. Sistem toplamada yardımcı olur musunuz? Ya da Gaming gecesini beklemeli miyim? Ya da nasıl bir sistem toplamalıyım? Yol izlemeliyim? Teşekkürler şimdiden.
4800 TL'lik ekran kartı 3060 Ti şu an. 6500 7000 TL arası neden Türkiye'de yaşıyorum. Günahım neydi bu bir sınav mı benim için?

Stoklar yok NVIDIA GPU yetiştiremiyor millete.

RTX 3060Ti inno3d 3060 ti ichill x3 li bi kasa buldum 10300 tl ye 3500x işlemcili birde 10400f li isteğe göre almaya değer mi ?

RTX 3060Ti inno3d 3060 ti ichill x3 li bi kasa buldum 10300 tl ye 3500x işlemcili birde 10400f li isteğe göre almaya değer mi ?
hocam benim araştırmalarıma göre eğer yüksek fps de rekabetçi oyun oynayacaksanız %1 ve %0,1 fps düşük olmaması için 5600X işlemci tavsiye ediyorlar (CS GO) şuan 5600X 2700tl n11 de

Yeni konular

Geri
Yukarı