10.000 TL Tablet tavsiyesi

onrgo

Hectopat
Daha fazla  
Selam, annem halk eğitim öğretmeni kendisi için bir tablet almayı düşünüyorum. Kendisinin işini görecek sıkıntı çıkartmayacak önerilerinizi bekliyorum.

Edit: Aklımda Matepad 11 var. Şuan sitesinde çok uygun fiyata pen+klavye ile birlikte.

Son düzenleme:
Editte yazan nasıldır? Benim çok hoşuma gitti ve işletimi de kendisine aitmiş huawei markasının. Fiyat konusunda da yazdığımın 2k altında hem klavye hem kalemiyle denk geliyor.

Editte yazan nasıldır? Benim çok hoşuma gitti ve işletimi de kendisine aitmiş huawei markasının. Fiyat konusunda da yazdığımın 2k altında hem klavye hem kalemiyle denk geliyor.
Klavye ve kalem istiyorsanız Lenovo Tab P11 öneririm. Huawei de market sınırı olduğu için sıkıntı çıkarır. Arkadaşın önerdiği xiaomi tablette güzel klavyesi var ise önerebilirim.

Marka modelleri link olarak atarsanız çok daha iyi olur hocam. Direkt attığınıza odaklanmış olurum.

Apple iPad 9.Nesil 10.2 Model hakkında bilgisi olan var mı bütçenin de altında ona göre sipariş geçeceğim.

Son düzenleme:
Lenovo'yu onermem ozelliklerine gore gereksiz pahali. Xiaomi'den uzak durun aksesuarlarını bulmak cok zor ve pahali ayrica MIUI tamamen rezalet bir arayüz. Matepad 11 hakkında sorun varsa sorabilirsin kendimde kullanıyorum.

Geri
Yukarı