10.000 TL Tablet tavsiyesi

Selam, annem halk eğitim öğretmeni kendisi için bir tablet almayı düşünüyorum. Kendisinin işini görecek sıkıntı çıkartmayacak önerilerinizi bekliyorum.

Edit: Aklımda Matepad 11 var. Şu an sitesinde çok uygun fiyata pen+klavye ile birlikte.

Xiaomi Pad 5 veya Huawei Matepad 11 alınmalıdır.

PT okul indirimlerine baktiniz mi? Paket halinde satilanlar var.
Hepsi çok pahalı maalesef. Benim üstte attığım modelse celular modeli olarak görünüyor ve oda 8500 civarı. Daha uygunu varken hatsız kullanılacağınıda göz önünde bulundurunca mantıksız geliyor o kadar fiyat farkı.

Xiaomi Pad 5 veya Huawei Matepad 11 alınmalıdır.
Hocam mateped 11 ilk almaya karar verdiğim modeldi fakat google servislerinin olmaması sonradan kafama takıldı ve vazgeçtim.

Hepsi çok pahalı maalesef. Benim üstte attığım modelse celular modeli olarak görünüyor ve oda 8500 civarı. Daha uygunu varken hatsız kullanılacağınıda göz önünde bulundurunca mantıksız geliyor o kadar fiyat farkı.

Hocam mateped 11 ilk almaya karar verdiğim modeldi fakat Google servislerinin olmaması sonradan kafama takıldı ve vazgeçtim.

Google servisleri uygulama yoluyla indirilebiliyor. Uğraşmak istemezseniz Xiaomi Pad 5 almanızı tavsiye ederim.

Uygulama yoluyla derken?

Videoyu izlemenizi öneririm. Matepad 11 daha iyi bir seçenek aslında bu yöntemle Google servisleri yüklenebilir. Tabletlerde de aynı işlem yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı