10.000 TL'lik sistem nereden alınmalı?

Bence r7 1700 ve b350 işinizi görecektir. Şimdi 10000 TL içinde monitör dahil mi topluyoruz?
O işimi görüyorsa o zaman yayın render için hiç gerek yok ancak benim hep hayalim yeni PC alırsam fazladan çalışırım ama 1080Ti istiyordum olursa 1080Ti benim için çok çok güzel olur. Bir de 4K görmesem de olur 2K da yeterli olur ama 4K bambaşka keyif derseniz monitör 4K olsun siz nasıl isterseniz fikirlerinizi alabilirim. Ancak 1080Ti♥ olursa mükemmel olur tadından yenmez hocam.

Şu şekilde bir sistem topladım ama fikir alabilirim. Böylelikle ortalama 1700 Lira monitöre kalıyor. @Neko @ShadYaqz @Nazım Paşa
upload_2017-5-13_20-49-17.png

Referans tasarım ekran kartı alma, özel soğutmalı modeller mevcut.

HDD olarak Toshiba P300 al.

1700X işlemci ile o anakart + sıvı soğutma saçma, -bence- sıvı soğutmayı çıkarıp işlemciyi R7 1700 yap.

Referans tasarım ekran kartı alma, özel soğutmalı modeller mevcut.

HDD olarak Toshiba P300 al.

1700X işlemci ile o anakart + sıvı soğutma saçma, -bence- sıvı soğutmayı çıkarıp işlemciyi R7 1700 yap.
Dediğiniz iki üründe nanokatalogta olmadığı için muadil olarak bunları seçtim. Anakart + sıvı soğutma neden saçma oluyor hocam bilgilendirir misiniz? Müsaitseniz eğer.

HDD'yi Toshiba P300 yap.

Ryzen 7 1700 al ve sıvı soğutmayı çıkar. Kendisinden gelen fan kırmızı LED'li.

Sistemin kırmızı-siyah temasına uyar.

SSD olarak Samsung al.

Elbette Ryzen. Her şey "FEPESE" değildir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı