10.000 TL'ye Akıllı Telefon Tavsiyesi

Bütçe
9000-10.500

arslankaan99

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Freelancer
İyi geceler herkese 10.000 TL bütçe aralığında bir akıllı telefon aramaktayım. 300-500 liralık farklar olabilir. Özellik olarak minimum 128 GB depolama alanı, 4000-5000 mAh pil gücü kapasitesi olması ve cihazın tepkilerinin akıcılığı benim için yeterli.

Kullandığım, güzel, akıcı bir telefon. Piyasa içinde değilim, kullanıyorum diye önerdim.
Altta A53 var onu almak daha zekice olur.

Son düzenleme:
İyi geceler herkese 10.000 TL bütçe aralığında bir akıllı telefon aramaktayım. 300-500 liralık farklar olabilir. Özellik olarak minimum 128 GB depolama alanı, 4000-5000 mAh pil gücü kapasitesi olması ve cihazın tepkilerinin akıcılığı benim için yeterli.

2. el diyorsanız iPhone 11 şiddetli tavsiyemdir. İlk telefonum 5-6-7 şu anki 8Plus yeni batarya değiştirdim hala bana mısın demiyor. iPhone öneriyorum asla kasma donma eskime yaşamazsınız. (umarım androidciler tarafından ufak saldırı yemem :D)

Hocam a72 olabilir belki:

Öneri amaçlı attım.

2. el diyorsanız iPhone 11 şiddetli tavsiyemdir. İlk telefonum 5-6-7 şu anki 8Plus yeni batarya değiştirdim hala bana mısın demiyor. iPhone öneriyorum asla kasma donma eskime yaşamazsınız. (umarım androidciler tarafından ufak saldırı yemem :D)

IPS 60Hz ekranı olmasa iyiydi performans konusunda haklısınız Android tercih etmek ister ise arkadaş bütçeyi artırıp veya 2.el olarak S20FE SD öneririm ekranı çok güzel.

11 dense Xs Max öneririm. İkinci el piyasası 10 k civarıdında geziyor ve 11 den daha iyi ekran kalitesi var. Arkadaş pili 5000 mAh arasında istemiş ama İphone kullanıyorsan onada katlanırsın daha.

IPS 60Hz ekranı olmasa iyiydi performans konusunda haklısınız Android tercih etmek ister ise arkadaş bütçeyi artırıp veya 2.el olarak S20FE SD öneririm ekranı çok güzel.
60HZ Fakat Apple ekran paneli çok iyi memnunum. Geçen 120HZ Android ile kapıştırdık 60HZ olduğu halde instagramda kamera açması vb. Daha hızlı optimize.

Geri
Yukarı