10.000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
9-10 bin ve altı

tahaaslan2

Attopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fiyat performans bir ekran kartı arıyorum, RTX serisi olması iyi olur. 10bin lira bandını aşmayacak ekran kartı var mıdır? AMD ikincil tercihim ekran kartı olarak fakat F/P olarak daha iyiyse oraya da yönelebilirim.

Sıfır alacaksanız Gaming.gen.tr'den Galax 4060 11.000₺'ye en iyi tercih olur. Bunun dışında 10k'yı aşamam diyorsanız ise ikinci el bakmanız şart.

O bütçede sıfır NVIDIA kart alınmaz. İkinci el bakmanız daha mantıklı olur. 3080 alabilirsiniz. İlk defa ikinci el alacaksanız Param Güvende olmasına dikkat edin. Ek olarak satıcıdan ekran kartının FurMark testini isteyin. Garantisi olup olmadığını sorun. Daha dikkat edilmesi gereken çok şey var. Eğer ikinci el almayı düşünürseniz daha iyi yardımcı olurum.

O bütçede sıfır NVIDIA kart alınmaz. İkinci el bakmanız daha mantıklı olur. 3080 alabilirsiniz. İlk defa ikinci el alacaksanız Param Güvende olmasına dikkat edin. Ek olarak satıcıdan ekran kartının FurMark testini isteyin. Garantisi olup olmadığını sorun. Daha dikkat edilmesi gereken çok şey var. Eğer ikinci el almayı düşünürseniz daha iyi yardımcı olurum.

Hocam peki sıfır olan 2000 serisi kartlar var mı benim bütçeme uygun. Sıfır almak daha iyi hissettiriyor. Eğer ikinci el almak zorunda kalırsam yardım isteyeceğim sizden.

Hocam peki sıfır olan 2000 serisi kartlar var mı benim bütçeme uygun. Sıfır almak daha iyi hissettiriyor. Eğer ikinci el almak zorunda kalırsam yardım isteyeceğim sizden.
Hayır yoktur olan da fahiş fiyatlıdır aynısı 3000 serisi içinde geçerli. Şu an sıfır alabileceğiniz en uygun Nvidia kartı 4060.

Hayır yoktur olan da fahiş fiyatlıdır aynısı 3000 serisi içinde geçerli. Şu an sıfır alabileceğiniz en uygun NVIDIA kartı 4060.

Hocam 2000 serisi dedigimiz kart yaklaşık 4-5 sene önce çıkmadı mı? Bu fiyat dengesizliğinin sebebini merak ettim doğrusu. Bilginiz var mıdır?

Sıfır olarak 4060 var ya zaten. Azcık daha biriktirip 4060 alman en mantıklısı 2. el güvenmiyorsan.
RTX 2000 serisi 2. el olarak bile uygun olmuyor bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı