10.000 TL'ye Gaming laptop tavsiyesi

ceyhunsnr7

Decapat
Dostlar selam. Yaklaşık 9-10 bin TL arası bütçem var, daha da üstüne çıkamıyorum, 1 haftalık araştırmalarım sonucu.
HP Omen 15-EN0004NT 267U5EA Ryzen 7-4800H 16 GB 1 TB SSD 4 GB GTX1650Tİ Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri alabileceğim en mantıklı ürün bu gibi geldi.

Her oyunu Ultra da oynayayım gibi bir dertten ziyade iyi bir soğutma, iyi bir ekran arıyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Ek olarak, daha düşük bütçede ürünler de önerebilirsiniz, teşekkürler.

Omen'ın işlemci soğutması başarılı değil hepsinde ısınma sorunu var turboyu kapatıp undervolt yapıyor alanların hepsi. Asus TUF'lara bakın hem de RTX 3050Ti ekran kartlı bir model satın almış olursunuz.

Omen'ın işlemci soğutması başarılı değil hepsinde ısınma sorunu var Turbo'yu kapatıp undervolt yapıyor alanların hepsi. ASUS TUF'lara bakın hem de RTX 3050 Ti ekran kartlı bir model satın almış olursunuz.

Omen'de mi sorun var? Güldüröeyin beni. Onlar 9. nesil olan kasalar. Ayrıca PC'nin altının hava almasına kimse dikkat etmediği için ROG'a bile ısınan diyenler var.

Omen'de mi sorun var? Güldüröeyin beni. Onlar 9. nesil olan kasalar. Ayrıca PC'nin altının hava almasına kimse dikkat etmediği için ROG'a bile ısınan diyenler var.
Satın alıp kullanan herkes aynı şeyi söylüyor. Yahu internette dolaşırken bile 83 dereceye çıkmış işlemci gelip bir de güldürmeyin beni diyor. Satın alanların şu yazdıklarını oku sonra da gülmeye devam et o zaman ne diyim.

Satın alıp kullanan herkes aynı şeyi söylüyor. Yahu internette dolaşırken bile 83 dereceye çıkmış işlemci gelip bir de güldürmeyin beni diyor. Satın alanların şu yazdıklarını oku sonra da gülmeye devam et o zaman ne deyim.

1. linkte altı hava almadığı belirtilmiş. Altı hava almayan laptopların %90 ında ısınma sorunu olur. 2. IDE elirtilmemiş ama ap açık elli oda aynı hataya düşmüş. Ayrıca bölge sıcaklığıda önemli etkn. Eğer 30 üstü dereceye sahip ortamda isen laptopların %90'ı ısınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı