10.000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
10000
Hayır ısınmıyor. Bana çok ısındığına dair bir test videosu atın kanıt olarak.

Ben ısındığına dair neden kanıt atayım, buradaki bütün insanlar yorum yapıyor kanıt atıyor mu, ben tufları satın alıp kullanmış insanların yorumlarını araştırıyorum, burada her marka modeli kullanan kaç insan vardır sence , sen de ısınmıyor diyorsun ısınmadığına dair kanıt atar mısın?

Ben ısındığına dair neden kanıt atayım, buradaki bütün insanlar yorum yapıyor kanıt atıyor mu, ben TUF'ları satın alıp kullanmış insanların yorumlarını araştırıyorum, burada her marka modeli kullanan kaç insan vardır sence, sen de ısınmıyor diyorsun ısınmadığına dair kanıt atar mısın?

Intel'ler ısınıyor ASUS TUF ısınmıyor Ryzen 5'li TUF ısınmıyor da niye aynı kasaya aynı soğutmaya sahip i5 10300H ısınıyor hiç sorgulamadın mı?

Hayır Acer'ın videosunu attım sana zahmet edip izlediysen 90'ı geçiyordu ASUS'la aynı ısınma olarak MSI Thin'lerde ASUS'la aynı.

Aynı olamaz bir kere Acer'ın soğutma sistemi daha iyi, TUF'un hava kanalları az, ezbere konuşma. İnceledin mi içlerini açıp, en çok TUF ısınıyor. Çok kötü yapmışlar TUF'u.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı