10.000 TL'ye Gaming laptop tavsiyesi

Bir de ek olarak 500TL indirim var 9700'e geliyor.
Screenshot_2530.png

Satın alıp kullanan herkes aynı şeyi söylüyor. Yahu internette dolaşırken bile 83 dereceye çıkmış işlemci gelip bir de güldürmeyin beni diyor. Satın alanların şu yazdıklarını oku sonra da gülmeye devam et o zaman ne diyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. linkte altı hava almadığı belirtilmiş. Altı hava almayan laptopların %90 ında ısınma sorunu olur. 2. IDE elirtilmemiş ama ap açık elli oda aynı hataya düşmüş. Ayrıca bölge sıcaklığıda önemli etkn. Eğer 30 üstü dereceye sahip ortamda isen laptopların %90'ı ısınır.
Yahu altında soğutma olmasa bile sadece internette gezerken 83 derece olması normal mi? Oyun oynarken olsa normal derdik. Ayrıca yabancı forumları da takip ediyorum dünya technopat forumdan ibaret değil orada da aynı yorumları yapıyorlar. Hadsiz hadsiz konuşup can sıkmayın yok güldürme beni filan. Çok biliyorsun ya...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

kasrvzo.jpg

Yahu altında soğutma olmasa bile sadece internette gezerken 83 derece olması normal mi? Oyun oynarken olsa normal derdik. Ayrıca yabancı forumları da takip ediyorum dünya Technopat forumdan ibaret değil orada da aynı yorumları yapıyorlar. Hadsiz hadsiz konuşup can sıkmayın yok güldürme beni falan. Çok biliyorsun ya...

7 yıl HP, 4 yıl Casper laptop kullandım. Arkadaşlarımın HP Omen X, Lenovo Legion, Monster Abra ve MSI GF63, GL63 model laptoplarına bakım yaptım ve belli bir süre elimde bulundurup testlerini yaptım. Laptop konusunda aşırı fazla deneyimim var. Ve şimdiye kadar Omen'in 9. nesil kasaları dışında ısınma sorunu olanına rastlamadım. Eğer ki birlaptop web de gezerken ısınıyorsa o iş normal değildir. Arka da farkında olmadan farklı şeyler yapılıyordur. @Radeon RX 5500M in de ana katılacağını düşünüyorum.

7 yıl HP, 4 yıl Casper laptop kullandım. Arkadaşlarımın HP Omen X, Lenovo Legion, Monster Abra ve MSI GF63, GL63 model laptoplarına bakım yaptım ve belli bir süre elimde bulundurup testlerini yaptım. Laptop konusunda aşırı fazla deneyimim var. Ve şimdiye kadar Omen'in 9. nesil kasaları dışında ısınma sorunu olanına rastlamadım. Eğer ki birlaptop web de gezerken ısınıyorsa o iş normal değildir. Arka da farkında olmadan farklı şeyler yapılıyordur. @Radeon RX 5500M in de ana katılacağını düşünüyorum.
Bu neyi ispatlayacak bilmiyorum ama ben de yazayım o zaman 3 yıl Asus, 3 yıl Fujitsu Siemens, 7 yıl Lenovo ve 1 yıl Acer kullandım. Cihazı satın almamış biri olarak sizin böyle bir sorunla karşılaşmamış olmanız o seride böyle bir sorunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu cihazı satın alanlar tarafından paylaşılan yüzlerce mesaj varsa durup düşünmek gerekli diye düşünüyorum.

RTX3060'lı Omenlar satışa çıkalı 3-4 ay oldu şimdiden ısınıyor diye başlıklar açılıyor. Bir de bunun 1 yıl sonrasını düşünün. O yüzden kimsenin aklını bulandırmaya gerek yok. HP çalışanları sizin kadar savunmuyor bu arada :D Isınma sorunlarına o kadar alışmışlar ki teknik servis ısınmayı problem olarak değerlendirmiyor artık bilin istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı