10.000 TL'ye kadar dizüstü bilgisayar önerisi

majestictale15

Femtopat
17.3 inç olması önemli. Monster düşünüyorum servis garanti olaylarından dolayı. Daha önce kullanan varsa yazabilir mi?

Bu fiyata masaüstü al demeyin. İş amaçlı da kullanıyorum, taşımam gerekiyor.

Tulpar T7 v20.2 kullandım ama ısınması ve fan sesinden dolayı rahatsız oldum. Bence özelliklerden fedakarlık edip kaliteli bir kasalı laptop al.

İş amaçlı sürekli taşıma durumu olacaksa, monster'ın kasası sorun yaratmaz mı? Herhangi bir darbede düşmede vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaratacağını sanmıyorum taşıma kılıfı varken çizilme durumu da olmuyor. O kadar para verdiğin ürüne darbe, düşürme şansını bırakıyorsan o da biraz sana bağlı.

Merhaba, Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bu ürünü tavsiye ede bilirim 256 GB SSD'i düşük kalacaktır 1 TB HDD haricen takmanı tavsiye ederim.
Not: Kullanıcı değilim çevremde ki insanlar kullandığı için önerdim.
Tulpar T7 v20.2 kullandım ama ısınması ve fan sesinden dolayı rahatsız oldum. Bence özelliklerden fedakarlık edip kaliteli bir kasalı laptop al.

Monster kalitesiz bir cihaz değil. Genelleme yaparak Monster'i kötülemek doğru değil. Isınmayan laptop yok hepsi ısınır ama çok ama az. Nasıl kullandığınız önemli, oda sıcaklığı önemli. haricen fanlı soğutucu tavsiye ederim. ama boşta 55-65-75 Dereceleri görüyorsa bu bir sıkıntıdır servise göndermeniz en mantıklısı olacaktır.

Son düzenleme:

İstediğiniz fiyat ve özelliklerde bir cihaz önerebilirim.
İntel İ7 ve 10.Nesil oluşu zaten performans ve konfor açısından son derece etkili.
Bende Monster kullandım ve hiç fena değildi.
Tavsiye ederim.

Benim de aklımda da bu model vardı GTX 2060 oluşu ve 144Hz olmasından dolayı. Abra A7 serisinde GTX 1650 ve 1650 Ti kullanılıyor ikisi arasında neredeyse fark yok ve 1050 seviyesinde. 1660 Ti kullanmamasını da anlamıyorum.

Fan sesi ne seviyede boşta ya da Google açıkken sıcaklık seviyeleri ve fan sesi nasıl rahatsız eder mi?
Kütüphanede kullanıma uygun mudur?

Fan sesi ne seviyede boşta ya da Google açıkken sıcaklık seviyeleri ve fan sesi nasıl rahatsız eder mi?
Kütüphanede kullanıma uygun mudur?
Merhaba, Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu ürünü tavsiye edebilirim 256 GB SSD'i düşük kalacaktır 1 TB HDD haricen takmanı tavsiye ederim.

Monster kalitesiz bir cihaz değil. Genelleme yaparak Monster'i kötülemek doğru değil. Isınmayan laptop yok hepsi ısınır ama çok ama az. Nasıl kullandığınız önemli, oda sıcaklığı önemli. Haricen fanlı soğutucu tavsiye ederim. Ama boşta 55-65-75 dereceleri görüyorsa bu bir sıkıntıdır servise göndermeniz en mantıklısı olacaktır.

Monster'larda ki ısınma sorununu çok duyuyorum. Ne kadar doğru bilmem kullanmadım daha önce. Bilginiz var mı Tulpar ile ilgili?

Son düzenleme:
Merhaba, Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bu ürünü tavsiye ede bilirim 256 GB SSD'i düşük kalacaktır 1 TB HDD haricen takmanı tavsiye ederim.

Monster kalitesiz bir cihaz değil. Genelleme yaparak Monster'i kötülemek doğru değil. Isınmayan laptop yok hepsi ısınır ama çok ama az. Nasıl kullandığınız önemli, oda sıcaklığı önemli. haricen fanlı soğutucu tavsiye ederim. ama boşta 55-65-75 Dereceleri görüyorsa bu bir sıkıntıdır servise göndermeniz en mantıklısı olacaktır.
Boşta 60 derece sabitti. Oyun oynarken 80 derece ama 90 dereceyi de gördü yeni cihaz.

17.3 inç olması önemli. Monster düşünüyorum servis garanti olaylarından dolayı. Daha önce kullanan varsa yazabilir mi?

Bu fiyata masaüstü al demeyin. İş amaçlı da kullanıyorum, taşımam gerekiyor.

2060'lı modellere bakabilirsin yanında soğutucuyla da alsan iyi olur bu bütçede fiyatı yok denecek kadar az ama hiç yoktan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı