10.000 TL'ye tablet önerisi

keremeser2006

Centipat
Daha fazla  
Yanında orijinal klavye ve kalemiyle birlikte 10000 TL'yi geçmeyecek bir tablet arıyorum. Genelde ders için kullanırım ama arada oyunda oynarım bir öneriniz var mı? Ben Tab S7 FE düşündüm ama RAM'i ve işlemcisi o fiyata düşük geldi. Mi pad 5'e de baktım ama orijinal klavye ve kalemi bulamadım ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
MatePad 11 (2023)
7500TL Kaçırmayın. 120Hz ekran, 865 işlemci, 6/128 GB hafıza. Harman kardon hoparlörler. Ön siparişe özel klavye ve kalem fiyata dahil.
Cihaz HarmonyOS işletim sistemine sahip. APK yüklenebiliyor.

Son düzenleme:
7500TL Kaçırmayın. 120Hz ekran , 865 işlemci, 6GB ram/ 128GB hafıza. Ön siparişe özel klavye ve kalem fiyata dahil.
Daha önceden de bir huawei telefon kullanmıştım ve huawei ile pek iyi anılarım yok ama bakıcam başka bir öneriniz varmı samsung xiaomi varsa belki apple da olabilir

Bluetooth klavye bağlarsınız. Alacak olsam Apple kalitesinden vazgeçmezdim
Orjinal dışında klavye almak pek istemiyorum genelde tercih edilmiyor alınsada genelde sorunlu oluyorlar aslında klavye aşırı şart değil
ama kalem almam gerekiyor ama apple pencil 1. Nesil bile 2000 tl den fazla sadece kalem için 2000 tl fazla değilmi tab s7 fe gibi bazı cihazlarda tabletin kutusundan kalem çıkıyorken kalem için 2000 tl fazla bence

Son düzenleme:
Daha önceden de bir huawei telefon kullanmıştım ve huawei ile pek iyi anılarım yok ama bakıcam
Muhtemelen giriş seviye ucuz bir cihaz kullandığınız içindir. Hangi marka olursa olsun giriş seviyesi cihaz alırsanız pişman olursunuz.
Şu an amiral gemisi düzeyinde örneğin Mate 50 pro gibi bir cihazı alacak olsanız memnun olmama gibi bir şansınız olmaz.
MatePad 11 bırakın giriş seviyesini amiral gemisi "katili" segmentinde.
başka bir öneriniz varmı samsung xiaomi varsa belki apple da olabilir
Bu fiyata klavye kalem dahil eli yüzü düzgün başka bir tablet bulamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı