10.000TL 3D yazıcı önerisi

efelerinefesi98

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir 3D yazıcı almak istiyorum ve ilk 3D yazıcım olacak. Prusa mini ve ikinci el prusa MK3/S/+'lara bakıyordum bir de sizden öneri isteyeyim dedim. Benim için en önemli özellik abl (otomatik tabla seviyeleme) (destekli değil direk otomatik olacak). 2. el önerilerine de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Ender 3 S1 Pro çıktı herhalde ülkeye yakında stok gelir. Artık neredeyse tüm materyalleri(nylon, pc) basabiliyor ve sonunda arayüze wifi, dokunmatik ve renkli olması gibi basit şeyleri eklediler. Ve fiyat farkı çok az inşallah hemen gelirde alırız :)

Ender 3 S1 iyi ama 10 bin lira gibi bir bütçeniz varsa Creality'nin CR-10 Smart Pro modelini seçin gayet iyi bir model ama size büyük baskı alanı lazım değilse ender 3 S1 Pro'ya bakabilirsiniz oda bunun bir küçüğü donanımsal olarak ikisinin de hiçbir farkı yok sadece CR-10 Smart Pro'nun tablası biraz daha büyük ürünleri incelemek isterseniz:

CR-10 Smart Pro: CR-10 Smart Pro 3D Printer

Ender 3 S1 Pro: Ender-3 S1 Pro 3D Printer

Ha başka markaların ürünleri de iyi olabilir ama Creality markası epey bilindik internette onlarca videosu var bir de genellikle her 3D yazıcı tamircisinde de Creality'nin yedek parçaları oluyor.

Ben ender 3 Pro kullanıyorum gayet kaliteli basıyor. Size tavsiye ettiğim makineler benim makinemden kat ve kat daha iyi makineler gerisini siz düşünün.

Ender 3 S1 iyi ama 10 bin lira gibi bir bütçeniz varsa Creality'nin CR-10 Smart Pro modelini seçin gayet iyi bir model ama size büyük baskı alanı lazım değilse ender 3 S1 Pro'ya bakabilirsiniz oda bunun bir küçüğü donanımsal olarak ikisinin de hiçbir farkı yok sadece CR-10 Smart Pro'nun tablası biraz daha büyük ürünleri incelemek isterseniz:

Ha başka markaların ürünleri de iyi olabilir ama Creality markası epey bilindik internette onlarca videosu var bir de genellikle her 3D yazıcı tamircisinde de Creality'nin yedek parçaları oluyor.

Ben ender 3 Pro kullanıyorum gayet kaliteli basıyor. Size tavsiye ettiğim makineler benim makinemden kat ve kat daha iyi makineler gerisini siz düşünün.
3000 TL Fiyat farkı var smart pro almaya değer mi acaba?

Ben şahsen prusa mini'ye bakıyordum ama bunlara da bakarım

3000 TL fiyat farkı var Smart Pro almaya değer mi acaba?

Eğer profesyonel bir iş yapacaksa büyük ölçüde değer ama hobi amaçlı alıyorsanız bu ürünleri bir alt modellerine de bakabilirsiniz bir de birkaç ay içerinde euro dolar bayağı düşme ihtimali var bence biraz daha bekliyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı