10-12 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Sabit bir kalitesi yok hocam o yüzden kumar oynamaktansa kendini kanıtlamıs ürün veya marka almak daha iyi. Monster malzeme kalitesinde iyi değil Abra serisinde Clevo kasa kullanıyor ki berbat zaten.

Ek olarak yazılım desteği kötü BIOS güncellemesi için bile aramanız ya da mail atmanız gerekiyor ve siteye eklemiyorlar direk size yolluyorlar.

Control Center diye bir programı var RGB LED'leri ve fanları bug a sokmaktan başka bir işe yaradığı yok.

Ömür boyu bakım garantisi diyorlar dandik macun sürüp iki fıs fıs hava vuruyorlar. Bizzat ise hiç unutmadıgım bir durum da başımıza gelmişti. Yine bir Monster kullanan abimiz vardı fanı bozuldu diye servise gönderdik göndermeden önce fanının arızalı oldugunu kanıtlamak ıcın test etmıstım tabii sıcaklık degerlerine de bakmıstım kullanılabilir mi degil mi bir süre idare eder mi etmezmi diye.

Sıcaklıklar eh işte öldürmez derecedeydi. Sonra servise gönderdik servis fanı değişmiş temizlik yapmıs macun sürmüş raporu ile geri yolladı cihazı. Ya cihazı elimize aldık yanıyor eskisinden daha cok ısınıyor neyse kapağı bir açtım orijinal fan farklı takılan fan farklı sürülen macun ise leş eskisinden daha cok ısınıyor fanın biri farklı ses diğeri farklı ses cıkarıyor.

Yani sadece kagıt üstündeki verilere bakmamak gerekiyor ben her zaman soylerım bir ürünün markanın kalitesi %50 üründe %50 satıs sonrası destek de belli oluyor. Monster da ise bu kalite yerlerde diye düşünüyorum ve görüyorum.

Kesinlikle haklısınız hocam benim almamdaki diğer sebepte İzmir'de bayii si olmasıydı temizletmesi basit diye tercih ettim biraz da ha bir de YouTube'deki videolalardaki BIOS bende farklı geldi UEFI destekli BIOS geldi fareyle kontrol edilebilir şaşırmıştım ilk defa UEFI'li BIOS kullandım. Benim bideceğim yoktu 11 bin TL baremindeydi bunu tercih ettim. Ben memnunum sanada başarılar hocam inşallah istediğin bir laptopu bulabilirsin.

Kesinlikle haklısınız hocam benim almamdaki diğer sebepte İzmir'de bayii si olmasıydı temizletmesi basit diye tercih ettim biraz da ha bir de YouTube'deki videolalardaki BIOS bende farklı geldi UEFI destekli BIOS geldi fareyle kontrol edilebilir şaşırmıştım ilk defa UEFI'li BIOS kullandım. Benim bideceğim yoktu 11 bin TL baremindeydi bunu tercih ettim. Ben memnunum sanada başarılar hocam inşallah istediğin bir laptopu bulabilirsin.

Kullandıgınız ürün sizi memnun ediyorsa sizin gibi bir kullanıcı olarak da bu durum beni memnun eder. Çünkü hepimiz bireysel kullanıcıyız ve ülkemizde artık para kazanmak ürün almak hatta geçinmek bile artık çok zor. Umarım uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde cihazınızı kullanırsınız. Kaliteli sohbet için teşekkür ederim iyi günler.

Kullandıgınız ürün sizi memnun ediyorsa sizin gibi bir kullanıcı olarak da bu durum beni memnun eder. Çünkü hepimiz bireysel kullanıcıyız ve ülkemizde artık para kazanmak ürün almak hatta geçinmek bile artık çok zor. Umarım uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde cihazınızı kullanırsınız. Kaliteli sohbet için teşekkür ederim iyi günler.

İyi günler dilerim hocam. İyi forumlar.

Geri
Yukarı