10-12 bin TL arası laptop önerisi

Aule

Femtopat
Merhaba arkadaşlar Max. 12 bin civarı bir cihaz arıyorum. Araştırmalarım sonucu ASUS TUF modellerini beğenmiştim ama onlarda da kronik problem vs okudum. Ryzen işlemcili olanlarda darboğaz oluşuyor şeklinde birkaç yazıda okuyunca aklım iyice karıştı. Bayağıdır bu mecradan uzak kaldığım için şu an ne alacağımı hiç bilmiyorum. Amazon.com'dan getirtmeyi düşündüm bir ara ama ona da güvenmedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar Max. 12 bin civarı bir cihaz arıyorum. Araştırmalarım sonucu ASUS TUF modellerini beğenmiştim ama onlarda da kronik problem vs okudum. Ryzen işlemcili olanlarda darboğaz oluşuyor şeklinde birkaç yazıda okuyunca aklım iyice karıştı. Bayağıdır bu mecradan uzak kaldığım için şu an ne alacağımı hiç bilmiyorum. Amazon.com'dan getirtmeyi düşündüm bir ara ama ona da güvenmedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ryzen işlemcili Laptoplar Çok Isınıyor Almayın derim

Ben 2 hafta önce 11.300 e almıştım zam gelmiş ama bilgisayar çok iyi. (Lütfen Monster alma veya bu fiyata kasa toplanır falan yazmayın.)

Diyenler olacak Monster al diye. Monster alma pişman olursun. Excalibur G780 veya G900E bakabilirsin.

Hocam ben uzun zamandır kullanıyorum arkadaşlarımla bir sıkıntı olmadı.

Ryzen konusu 3000 serisi laptop işlemciler için geçerli 4000 serisi için böyle bir durum söz konusu değil. Monster konusuna gelecek olursak. Monster Tulpar T7 v19.3 kullanıyorum. 1660 Ti ve i7 9750H işlemci. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Göreceli açıdan bakacak olursan fiyat performans olarak en iyileri Monster laptoplar diye düşünüyorum.

Durumunuz varsa üstüne bi miktar daha ekleyip bunu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı