10-12 bin TL arası laptop önerisi

Hocam öncelikle haddinizi bilin insanlara cahil diye hakaret edemezsiniz. Saygılı konuşun lütfen.

Hocam aldığınız ürünü savunmanız gerçekten çok ilginç. Evet Casper laptoplar ucuz çünkü malzeme kalitesi ve soğutması kötü. Dediğiniz çoğu laptop modelinde ısınma sorunu yok. İyi günler dilerim.

Hocam attığınız konulardaki cevapları da okudunuz mu?

Hahahahahaha, yine başladılar markayı kötülemeye. Ne kadar haklıyım görün, bu sefer markadan dolayı kötülemeye çalışıyorlar. Casper'ın iyi bir marka olduğunu, bu fiyata bu özellikleri zor bulacağını falan hiç söylemeyeceğim.

Zaten forumdaki binlerce kişi bilmiyor sen biliyorsun. Senin gibi hadsizler yüzünden forumda kimseye yardım edemiyoruz. Yazık...

Hocam HP Omen nasıl bir seri görünüş olarak çok sağlam gelmedi acaba nasıldır? Özellikleri çok iyi ama soğutması vs nasıl acaba?

Omen serisi HP'nin yeni oyun serisi soğutma kısmında ekstra bir soğutucuya gerek yok. HP'nin çok önem verdiği bir seri.
Hocam hiç duymadım bu markayı nedir tam olarak fiyat performans çok güzel gözüküyor ama gerisini bilmiyorum.

Ben ASUS ya da HP önerilerini öneriyorum.

AMD işlemcileri önceliğiniz olsun, daha az ısınıp çok daha fazla performans verirler. O ısınma sorunu var denilen modeller G5 SE ve TUF'a15. onlarda bariz termal başarımı çok kötü. İşlemci ile ilgili değil. AMD işlemcilerim gerçek performansını Legion 5 ve Omen 15 modellerinde görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı