10-13K TL TV önerisi

Şiddetle bunu tavsiye ederim.
İyi, güzel ama 55 inç işte hocam. 3.5 metreden küçük gelecek diye elim yanaşmıyor üstüne birde bütçemi de bir hayli zorlamış oluyorum :/.
Mesela 65 inç Samsungu denemiş oldum ve bu yüzden 65 inçte diretiyorum zaten, 65 inç tam oturuyor izleme mesafeme göre.

İyi, güzel ama 55 inç işte hocam. 3.5 metreden küçük gelecek diye elim yanaşmıyor üstüne birde bütçemi de bir hayli zorlamış oluyorum :/.
60 Hz olacak televizyonunuz Vestel alırsanız, 55 inç gayet güzel bir büyüklük. Samsung olan 120 Hz. Bu çok büyük bir avantaj.

Hocam, 3.5 metreden izlenecek. Emin olun küçücük kalıyor. En kötü 58 inç lazım bu yüzden yoksa bende biliyorum özelliklerinin çok iyi olduğunu.

@AnotherJourney @CBum Hocalarım bizim evde TV Box varmış. Dolayısıyla TVnin Android olmasına gerek kalmadı bence artık. IPTVyi falan oradan hallederim. Kafam bu yüzden 65Q9900'a yöneldi, ne dersiniz?
Yok hocam QA9700 Daha güncel.

Yok hocam QA9700 Daha güncel.
Hocam, peki bütçeyi 20K civarlarına zorla çıkartıp bunu alsam nasıl olur? O civarlarda daha iyi TV var mıdır, veya şöyle söylim Vestelle olan aralarındaki fiyat farkına değer mi? Bununda kronik sorunları varmış ama galiba. Sanırım Vestel alacağım... İade de gelmiş bu sabah.

Son düzenleme:
Hocam, peki bütçeyi 20K civarlarına zorla çıkartıp bunu alsam nasıl olur? O civarlarda daha iyi TV var mıdır, veya şöyle söylim Vestelle olan aralarındaki fiyat farkına değer mi? Bununda kronik sorunları varmış ama galiba. Sanırım Vestel alacağım... İade de gelmiş bu sabah.
5 binlik farka değecek bir şey yok hocam. Hatta bazı konularda Vestel daha iyi.

5 binlik farka değecek bir şey yok hocam. Hatta bazı konularda Vestel daha iyi.
Vestel alacağım hocam öyle gözüküyor. Bu bütçe aralığındada adam akıllı QLED TV yok onu farkettim. En azından 65 inç için.
Babamlar haftasonu Vestel mağazasına gidip TVye bi kendi gözleriyle bakacaklar sipariş vermeden önce, beğenirlerse alacağım.

Vestel alacağım hocam öyle gözüküyor. Bu bütçe aralığındada adam akıllı QLED TV yok onu farkettim. En azından 65 inç için.
Babamlar haftasonu Vestel mağazasına gidip TVye bi kendi gözleriyle bakacaklar sipariş vermeden önce, beğenirlerse alacağım.
Toshiba da bakabilirsiniz. Onlar da Vestel üretimi fakat daha iyi oluyorlar diye biliyorum.

Toshiba da bakabilirsiniz. Onlar da Vestel üretimi fakat daha iyi oluyorlar diye biliyorum.
Toshiba aynı özellikteki TVsi daha pahalıydı hocam. Babamlar az önce bakmışlar görüntüsünü falan beğenmişler, 16000 TL'ye direkt Vestel mağazasından alacaklar.

@AnotherJourney @CBum Hocalarım, bugün Vestel 65QA9700 TV geldi ve yetkili servis tarafından kurulumu yapıldı. Yetkili servise kurulumu duvara yapmalarını istediğimizde, ücretsiz olarak kendileri aparat getirerek duvara monte ettiler. Ölü piksel testi yapıldı, 1 tane bile ölü piksel yok. TV gayet iyi gözüküyor. Umarım sorunsuz devam eder.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Bu arada, ben evde olmadığımdan bilemiyorum fakat babam sesli konuşulamadığını söylüyor kumandadan. İnternetten araştırdığımda bulamadım, sizin bilginiz var mı bu konu hakkında?

Edit: Kumandada ses tuşu gözüküyor, sanırım babamlar anlayamamış nasıl yapacaklarını.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı