10-13K TL TV önerisi

Hocam bulabildiğiniz en düzgün mağazayı seçin. Yine sorun yaşamayalım. Şimdiden hayırlı olsun.😀
Trendyol üzerinden Yön AVM satıcısı var oradan almayı planlıyorum hocam.
Sorun yaşamanın payının yarısı annemde, orijinal kutusunu atma dememe rağmen atmış olmasından kaynaklı. Fakat diğer yarısında da Hepsiburada tarafı hatalı, bana "orijinal kutusunda paketlemenize gerek yoktur" diyip yanlış bilgi vermiş oldular. Yoksa çoktan ben ya iade ya da değişim almıştım :D
Vestelin 65Q9900 modelide bayağı sağlam gözüküyor JBL varmış. Fakat Android olmaması eksi yazar.

Trendyol üzerinden Yön AVM satıcısı var oradan almayı planlıyorum hocam.
Sorun yaşamanın payının yarısı annemde, orijinal kutusunu atma dememe rağmen atmış olmasından kaynaklı. Fakat diğer yarısında da Hepsiburada tarafı hatalı, bana "orijinal kutusunda paketlemenize gerek yoktur" diyip yanlış bilgi vermiş oldular. Yoksa çoktan ben ya iade ya da değişim almıştım :D
Vestelin 65Q9900 modelide bayağı sağlam gözüküyor JBL varmış. Fakat Android olmaması eksi yazar.
Q9900 vestelin iyi televizyonlarındsn fakat yazılımı kötü işte.

@Prism 19K bütçeye Vestel almazdım ben asla.

OLED veya QLED bakın hocam.

O bütçeye çok güzel televizyonlar var fakat attığınız gibi 48inch vs. Hocam 65 istemiş. Vestel televizyon konusunda gelişti hocam. Ayrıca QLED zaten o Vestel.

48 inç hocam, şuanki televizyonumdan bile küçük. En kötü 58 inç falan olur, aşağısı kurtarmıyor.

48 inç hocam, şuanki televizyonumdan bile küçük. En kötü 58 inç falan olur, aşağısı kurtarmıyor.
Doğru ancak OLED ve subwooferlı 40W hoparlör için değer.

Doğru ancak OLED ve subwooferlı 40W hoparlör için değer.
Hocam, 3.5 metreden izlenecek. Emin olun küçücük kalıyor. En kötü 58 inç lazım bu yüzden yoksa bende biliyorum özelliklerinin çok iyi olduğunu.

@AnotherJourney @CBum Hocalarım bizim evde TV Box varmış. Dolayısıyla TVnin Android olmasına gerek kalmadı bence artık. IPTVyi falan oradan hallederim. Kafam bu yüzden 65Q9900'a yöneldi, ne dersiniz?

Son düzenleme:
@AnotherJourney @CBum Hocalarım bizim evde TV Box varmış. Dolayısıyla TVnin Android olmasına gerek kalmadı bence artık. IPTVyi falan oradan hallederim. Kafam bu yüzden 65Q9900'a yöneldi, ne dersiniz?

Şiddetle bunu tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı