10-15 bin TL hazir bilgisayar onerisi

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba. Min 10k, maksimum 15k arası bir bilgisayar önerir misiniz? Toplama almak istemiyorum. Direkt hazır sistem olsun. Olabildiğince çok fiyat performans ürünü olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkürler. Konu sahibinin izniyle, bana da bu fiyat aralıklarında PC lazım da hanginizi attığı daha iyi? :)

İki bilgisayar var. Aralarında ekran kartı olarak rx6600xt kesinlikle daha iyi. İşlemci olarak 12400f daha iyi. Geri kalan şeyler aynı ama rtx3060 olan sistemde 550w psu kullanılmış.

Şahsen ben rx6600xt li sistemi aşağıdaki kasayı ekleyip 15K fiyata alırdım.
1655406754254.png

Bir sorum daha olacaktı ütopyadan almak mantıklı mı? Kaliteli ürünleri olsada fiyat açısından baktığımda site ile ilgili yorumlar olsun benim baktığım ürünler olsun diyer firmalara göre daha pahalı oluyor hatta bazen ölsem de vatandan pc almam derken bazı ürünler vatandan pahalı oluyor ütopyada bir bilgilendirme yapar mısınız?

sizce alınır mı? Varsa bildiğiniz fiyat performans 10- 13k gibi bir fiyata önerir misiniz.

Son düzenleme:

İki bilgisayar var. Aralarında ekran kartı olarak rx6600xt kesinlikle daha iyi. İşlemci olarak 12400f daha iyi. Geri kalan şeyler aynı ama rtx3060 olan sistemde 550w psu kullanılmış.

Şahsen ben rx6600xt li sistemi aşağıdaki kasayı ekleyip 15K fiyata alırdım.
Eki Görüntüle 1422074
Kasa ve psu aynı anda mı geliyor, bu sıkıntı yaratmıyormu kalite açısından? Bir de anakart ileride yapacağım parça değişimlerine rahat uyum sağlayabilir mi? Çok anlamıyorum donanımdan cahilliğimi maruz görün :D

Geri
Yukarı