10-15 saatte bitirilecek oyun önerisi

Arkadaşlar bu önerdiğiniz oyunların yüzde 80ini arkadaş HD530 ile oynayamaz. Daha gerçekçi öneriler sunun.

Arkadaşlar bu önerdiğiniz oyunların yüzde 80'ini arkadaş HD530 ile oynayamaz. Daha gerçekçi öneriler sunun.

Çoğu oynanıyor. Kaldırmayanlar da var fakat hepsini testlere bakarak cevap veriyorum. Haklısınız oynanmayan oyunlar var. RX580 vardı fakat arızalandığı için şu anlık ekran kartsız devam ediyorum inşallah ileride yeni bir tane alacağım.

Zamanda geri gitmeli oyun diye biliyorum. Ben de Tunca'dan görüp almıştım daha oynamadım.
Bakayım o zaman teşekkür ederim.

Mount and blade warband
Witcher 2
Medal of honor
Half life 2
Fallout new Vegas
Skyrim
Far cry 3 (kaldırır mı emin değilim.)
Gta 4

Bunların çoğusu uzun sürer sonra oynamanız daha iyi olur.

Son düzenleme:
Tahminimce yeterince oyun oldu. Bu sürede bu kadar oyunu bitiremem bile.
DBD
Crysis
A Plague Tale'yi oynamak istiyorum bu süre içerisinde. Eğer hızlı bitirirsem ve zaman kalırsa diğer oyunlara da bakacağım. Herkese çok teşekkür ederim.

Çoğu oynanıyor. Kaldırmayanlar da var fakat hepsini testlere bakarak cevap veriyorum. Haklısınız oynanmayan oyunlar var. RX580 vardı fakat arızalandığı için şu anlık ekran kartsız devam ediyorum inşallah ileride yeni bir tane alacağım.

Bakayım o zaman teşekkür ederim.
Rica ederim.

Evet koleksiyonu görmüştüm. Bütçe sorun değil ekleyebilirim fakat 15 TLye almak varken 120TL ye almak da biraz garip geliyor. Koleksiyon olarak indirime girerse almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim tavsiye için.

Oyun uzun sürüyor mu bitirebilir miyim bu süre içerisinde. Bu oyunların arasında bazılarını seçip oynamayı düşünüyorum. Gerisini de okul zamanı artık.

Bildiğim kadarıyla oynanıştan çok seçim yapma oyunu. O tarz oyunları pek sevemiyorum nedense yine de bakacağım teşekkür ederim.
Yok hocam oynanış da fıstık gibi seçimler de bu kadar önyargılı olmayın.

Geri
Yukarı