18 TL Bitirilecek Oyun Önerisi

Steam hesabımda 18.5 TL var. Öyle bir oyun istiyorum ki saatlerce oynayayım ve bitireyim. Her oyuna girip yarım saat oynayıp sıkılmaktan sıkıldım. Dün Witcher 3 yükledim sardı fakat sabit 50 FPS alamadığım için sinirlenip sildim.

Sistemim ;

Coffee Lake i5 8300H
8 GB 2666 MHz
GTX 1050

Önerilerinizi bekliyorum.

Şu Witcher 3 bir tek beni mi sarmıyor ya? O oyundan önce Shadow Of War oynayıp bitirmiştim oyunu ve çok epic bir oyundu(komboları,hikaye anlatımı vs.). O oyundan sonra 2 saat Witcher 3 oynadım hiç sarmadı daha girmedim oyuna.

Şu Witcher 3 bir tek beni mi sarmıyor ya? O oyundan önce Shadow Of War oynayıp bitirmiştim oyunu ve çok epic bir oyundu(komboları,hikaye anlatımı vs.). O oyundan sonra 2 saat Witcher 3 oynadım hiç sarmadı daha girmedim oyuna.
Shadow of War aynı sıkıcı şeyleri oyunun sonuna kadar tekrar tekrar yaptığınız oyunlardan biri Witcher ise gerek mekanikleri gerek oynanışı gerek hikaye anlatımı konusundan tam bir şaheser demek ki sizin zevkleriniz farklı.(Bu arada eğer Witcher evrenine direk 3.oyundan girdiyseniz bir şey anlamamanız normal önceki 2 oyunu oynamalısınız.

60 dakika oynadım. Gerçekten bayıldım oyuna ama yağ gibi oynayamadıktan sonra oyunları oynayamıyorum işte sildim. Bence sen yanlış zamanda başlamışsın oyuna. Gerçekten güzel oyun.

Peki arkadaşlar Witcher 1 veya 2 almalı mıyım? İlerde 3 oynayacağım hikayeler bağlantılı mı?

60 dakika oynadım. Gerçekten bayıldım oyuna ama yağ gibi oynayamadıktan sonra oyunları oynayamıyorum işte sildim. Bence sen yanlış zamanda başlamışsın oyuna. Gerçekten güzel oyun.

Peki arkadaşlar Witcher 1 veya 2 almalı mıyım? İlerde 3 oynayacağım hikayeler bağlantılı mı?
Bağlantılı tabi, sonuçta serinin üçüncü ve son oyunu bende oyun çıktığı zaman sadece PS4 de 3 ü oynayıp bitirdim fakat şimdi PC de bütün oyunlarını aldım ve oynuyorum şuan 2. oyundayım ve hikayeyi anlamak için ilk iki oyunu mutlaka oynamanız gerektiğini düşünüyorum ilk oyunun mekanikleri biraz odunsu olabilir fakat 2.oyun 3.oyuna çok benziyor oldukça beğendim.

2'nin mekanikleri sıkıntı 1'in ise dahada sıkıntı. Alıp almamak sana kalmış. Youtube'den önce bak derim oyunlara.
2 saat oynarsan tabi sevmezsin oyun zaten 5-6. saatin sonunda açılmaya başlıyor. (Aksiyon, hikaye)

Bağlantılı tabi, sonuçta serinin üçüncü ve son oyunu bende oyun çıktığı zaman sadece PS4 de 3 ü oynayıp bitirdim fakat şimdi PC de bütün oyunlarını aldım ve oynuyorum şuan 2. oyundayım ve hikayeyi anlamak için ilk iki oyunu mutlaka oynamanız gerektiğini düşünüyorum ilk oyunun mekanikleri biraz odunsu olabilir fakat 2.oyun 3.oyuna çok benziyor oldukça beğendim.
Peki sistemim 1 ve 2 için yeterli mi? Sabit 60 FPS şansım nedir? 3 gibi 35-45 lerde gezmek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı