18 TL Bitirilecek Oyun Önerisi

Steam hesabımda 18.5 TL var. Öyle bir oyun istiyorum ki saatlerce oynayayım ve bitireyim. Her oyuna girip yarım saat oynayıp sıkılmaktan sıkıldım. Dün Witcher 3 yükledim sardı fakat sabit 50 FPS alamadığım için sinirlenip sildim.

Sistemim ;

Coffee Lake i5 8300H
8 GB 2666 MHz
GTX 1050

Önerilerinizi bekliyorum.
Nasıl 50 fps alamadın ben 1080P ultra da 35 FPS alıyorum.

witcher 3 bencede oyun değil, oyundan fazla bir şey o, birincisi iyi ingilizce istiyor, okuduğunuzu anlamanız gerekiyor oyunu çözmek için ikincisi de: insanı yoruyor ve sıkıyor. ayrıca bence far cry 5'i oynayabilirsiniz büyük ihtimal 60 fps alarak... (çözünürlüğü düşürerek tabi) ve eğlenerek, sıkılmadan ve yorulmadan.. yalnızca sizin bütçeye biraz takviye gerekir...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bende de 1050 varda dostum TI modeli değil hangi ayarlarda 50 alıyorsun.
720p düşük ayalarda ara sıra 35'lere düşen 50-55 fps aldım. 1024x768 ve düşük ayarlarda sabit 50 aldım fakat oynanmıyor öyle grafiklerin güzelliğini hissedemiyorsun.
witcher 3 bencede oyun değil, oyundan fazla bir ş.ey o, birincisi iyi ingilizce istiyor, okuduğunuzu anlamanız gerekiyor oyunu çözmek için ikincisi de: insanı yoruyor ve sıkıyor. ayrıca bence far cry 5'i oynayabilirsiniz büyük ihtimal 60 fps alarak... ve eğlenerek, sıkılmadan ve yorulmadan..
Witcher 3'te Türkçe dil desteği mevcut. İngilizce'nizin olmasına lüzum yok. 😀

ben oynadığım zaman ingilizce idi, demek türkçe de olmuş ondan haberim yok, ama bence o oyun türkçe bile olsa, ben çözüpte oynayamazdım, git şunu bul bu büyüyü hazırla, onunla şu şekilde şu canavarı alt et, o canavarı geçmek için 2 saat oyna, yenil canavara önder geri gel... o nedir ya, bence böyle oyun olmaz olsun..

Şu Witcher 3 bir tek beni mi sarmıyor ya? O oyundan önce Shadow Of War oynayıp bitirmiştim oyunu ve çok epic bir oyundu(komboları,hikaye anlatımı vs.). O oyundan sonra 2 saat Witcher 3 oynadım hiç sarmadı daha girmedim oyuna.

Shadow Of War, Shadow Of Mordor'un birebir devamı Assasin's Creed'den arak açık dünyası berbat hikayesi ve dövüş mekanikleri sürekli kendini tekrar eden bir oyun. Değil Witcher 3'ün Witcher 1'in bile yanından geçemez o oyun...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı