10-15 yıl öncesine göre neden birçok şey değişti?

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
10-15 yıl öncesine bakıyorum insanlar mutlu, samimi, ekonomik dert yok/çoooook az. Apaçilerin bile terbiyeliydi. Bu durum niye değişti? Hadi ekonomi farklı konu ama insanların samimiyeti konuşması bu kadar mı değişir? Şimdi gittiğim liseye bakıyorum arkadaşlar arası samimiyet sıfır, yalan her tarafta. Herkes arkadaşının kuyusunu kazıyor. Sonradan kullanmak için ifşalarını çekiyor. 10-15 yılda neden bu kadar değişti her şey? Geçmiş videolara bakıyorum her şey çok farklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yani maksimum ben 10 sene öncesine gidebilirim çünkü şu an 20 yaşındayım. Dediğiniz doğru insanlar daha mutlu idi, soluduğumuz hava bile bir değişikti(ya da ben sigara içtiğimden doğru düzgün nefes alamıyorum kim bilir 🤣).zaman değişiyor, insanlar değişiyor, geri dönülemeyen bir noktaya ilerliyoruz çünkü 90'lar ekolu yavaş yavaş sona eriyor.

Bence olayı "teknoloji" bozdu
Teknoloji bozsaydı Facebook veya internet kafeler ülkeye girdiğinde neden bozulmadı?
Yani maksimum ben 10 sene öncesine gidebilirim çünkü şu an 20 yaşındayım. Dediğiniz doğru insanlar daha mutlu idi, soluduğumuz hava bile bir değişikti(ya da ben sigara içtiğimden doğru düzgün nefes alamıyorum kim bilir 🤣).zaman değişiyor, insanlar değişiyor, geri dönülemeyen bir noktaya ilerliyoruz çünkü 90'lar ekolu yavaş yavaş sona eriyor.
Keşke markete gittiğimizde cebimizdeki parayı dert etmediğimiz döneme gidebilseydik.

Teknoloji bozsaydı Facebook veya internet kafeler ülkeye girdiğinde neden bozulmadı?

Keşke markete gittiğimizde cebimizdeki parayı dert etmediğimiz döneme gidebilseydik.

He ya o zamanlar çok güzeldi internet kafede CS 1.6 oynanan zamanlar,
2 TL ile okula gittiğimde krallar gibi doyuyordum.
Simit 1 TL gazoz 50kr tu.

Geri
Yukarı