10-15bin TL ile mining yapmak

Hocam para sizin olsa bir nebze yapılır derdim ki şu anda 15 bin ₺ ye 3070 civarı bir kart alabilirsiniz ki bu da işi tek kartla yapacağınız anlamına geliyor. Bana sorarsanız başkasının parasını alıp böyle riskli bir işe girmem sonuç olarak para başkasının kripto paraların işi hiç belli olmaz 2018 de ki gibi bi anda çökebilir de uçmaya devam edebilirde onun yerine kripto para işini trade olarak yapmanızı öneririm 1000 ₺ gibi parayla başlayıp piyasayı öğrenebilirsiniz.

Bence değmez. 6-7 ay içerisinde kripto paraların değeri düşer.
Hocam kripto paraların inişli çıkışlı olduğunu biliyorum. Ama şöyle düşünüyorum ben para yerine maden kazıyorum. Yani ETH kazıyorum. Bunların değerleri anlık yükselip düşüyor doğru. Ama düşüncem dünya da bir çok ülke yakın zaman da kripto paralar kullanmaya başlayacak. Bu yüzden aslında düşünüyorum

Hocam kripto paraların inişli çıkışlı olduğunu biliyorum. Ama şöyle düşünüyorum ben para yerine maden kazıyorum. Yani ETH kazıyorum. Bunların değerleri anlık yükselip düşüyor doğru. Ama düşüncem dünya da birçok ülke yakın zaman da kripto paralar kullanmaya başlayacak. Bu yüzden aslında düşünüyorum.

Onun için rahat bir 30 yıl var. 15K'yı bırak 20k ile bile biraz zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı