36500 TL bütçe ile mining yapmak

Mining yapılacaksa ilk eleman kaliteli bir psu hocam tavsiyem 1000w >>2500 lira
Mh/S Başına yaklaşık 400 tl ekran kartına ödersiniz. Tavsiyem sıfır kartlar almanız. Ne kadar çok kart o kadar fazla sıkıntı demek. İnsan gibi düşünün ne kadar çok işçi o kadar çok problem demektir. Tek olarak 3080/3080ti/3090 kovalayabilirsiniz. Cuma indirimlerini takip edin. Şuan amorti süreleri çok yüksek. 2 seneyi gözden çıkartın.

Büyük ihtimalle ikisinin arasında pek fark yoktur ama beyaz olan daha güzel gözüktüğü ve beyaz ekran kartı daha az olduğu için satmak daha kolay olabiliyor.
Anladım hocam teşekkürler cevap için pedlerin kalitesizliği yüzünden Gigabyte'tan vazgeçip 2 fanlı Zotac veya Gainward almak mantıklı mı peki?

Anladım hocam teşekkürler cevap için pedlerin kalitesizliği yüzünden Gigabyte'tan vazgeçip 2 fanlı Zotac veya Gainward almak mantıklı mı peki?
Dostum hep sıkıntılı markalara yöneliyorsun, neden çünkü daha uygunlar. Uzun süreli makine çalıştıracaksın. MSI, Asus, Evga bunları tavsiye ederim.

Hocam 2 fanlı kart önermiyorum ben. Hepsi 3 fanlı olmalı. En önemli şey soğutma ve stabilite. Alırsın 2 fanlı sonra neresine fan taksam da soğutsam diye düşünürsün.
Nedir önerebileceğin marka model?

Hocam 2 fanlı kart önermiyorum ben. Hepsi 3 fanlı olmalı. En önemli şey soğutma ve stabilite. Alırsın 2 fanlı sonra neresine fan taksam da soğutsam diye düşünürsün.
3 fanlı 1050 Ti düşünün arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı