10.5 özürlü ve 8 özürsüz devamsızlık sebebiyle sınıfta kalınır mı?

Bence velin ile birlikte okula git devamsızlıklarını sildir zaten 1 hafta daha var evde oturursun.
Bugün güzel bir şekilde deneyimledim tüm devamsızlıklarımı + haftaya gelmeyeceğimi hesaba katarak 19 gün özürlü yazdı. Riske atmana gerek yok bence.

Bence velin ile birlikte okula git devamsızlıklarını sildir zaten 1 hafta daha var evde oturursun.
Bugün güzel bir şekilde deneyimledim tüm devamsızlıklarımı + haftaya gelmeyeceğimi hesaba katarak 19 gün özürlü yazdı. Riske atmana gerek yok bence.
Müdür yardımcısı bu cuma devamsızlıkları son olarak siliyorum demişti. Haftaya siler mi bilmiyorum.

Müdür yardımcısı bu cuma devamsızlıkları son olarak siliyorum demişti. Haftaya siler mi bilmiyorum.

Bizim okuldaki çarşambaya kadar zamanınız var dedi bence git bir sor. Ayrıca sanırım son 5 gün içinde yaptıklarını izin belgesi ile özürlü olarak geçiyorlar belki onu kabul ederler hepsini silmeyi etmeseler bile.

Kalırsın. Velin okula gidip özürsüz devamsızlıkları özürlüye geçirsin.
fakat o geç islenirse sınıfta kalır mıyım?
Geç gelme

MADDE 35-(Değişik :RG-13/9/2014-29118)

(1) (Değişik:RG-16/9/2017-30182) Geç gelme birinci ders saati için belirlenen süre ile sınırlıdır. Ancak her beş defa geç kalma yarım gün devamsızlıktan sayılır. Bu sürenin dışındaki geç gelmeler devamsızlıktan sayılır.

Özürsüz 10 gün, toplam 30 gün hakkı var zaten. Eğer 5 tane geç kalma ederse yarım gün ediyor ancak geç kalma olarak da değerlendirilmeyebilir belki durumunuz. Belirli saatler ile sınırlı sonuçta. Müdür yardımcınızdan geç kağıdı alabildiniz mi?

Özürsüz 10 gün, toplam 30 gün hakkı var zaten. Eğer 5 tane geç kalma ederse yarım gün ediyor ancak geç kalma olarak da değerlendirilmeyebilir belki durumunuz. Belirli saatler ile sınırlı sonuçta. Müdür yardımcınızdan geç kağıdı alabildiniz mi?
Dersteki hocaya geç kağıdı alayım mı diye sorduğumda gerek yok demişti. O yüzden almamıştım.

Geri
Yukarı