10 bin TL konsol önerisi

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
Max 10k bütçem var oyunlara para vermek istemiyorum onun için kırık PS 4'e sıcak bakıyorum veya daha ucuza bol oyunlu bir PS3 de fena olmaz.
Sizce ne almalıyım? Sahibinden-Letgo bakacaksanız şehir olarak Malatya ve İstanbul.

Son düzenleyen: Moderatör:
Max 10k bütçem var oyunlara para vermek istemiyorum onun için kırık PS 4'e sıcak bakıyorum veya daha ucuza bol oyunlu bir PS3 de fena olmaz.
Sizce ne almalıyım? Sahibinden-Letgo bakacaksanız şehir olarak Malatya ve İstanbul.

PS4'e sıcak bakmayın, dinozor çağında kaldı artık. Xbox Series S alın bu fiyata. PS3 düşünmeniz bile komik zaten.

10k verip PS3 almanız bence saçma olur. Onun yerine Online oyun oynamayacaksanız kırık PS4 Slim bakın.

Bende onu düşünüyorum hocam ama bilemiyorum.

PS4'e sıcak bakmayın, dinozor çağında kaldı artık. Xbox Series S alın bu fiyata. PS3 düşünmeniz bile komik zaten.

Hocam Series S almayı ben de biliyorum fakat oyunlara para vermek istemediğimden kırık PS 4
Diyorum.

Bende onu düşünüyorum hocam ama bilemiyorum.

Hocam Series S almayı ben de biliyorum fakat oyunlara para vermek istemediğimden kırık PS 4
Diyorum.

10 bin TL'ye kırık PS4 olmak saçmalık olur, hem dinozor çağından konsol alıyorsun hem de 10 bin TL veriyorsun, tek seferlik Game Pass al 1 yıl biraz para verip keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı