5 bin TL konsol önerisi

Hocam yaklaşımınız çok yanlış, bu oyunlardan elbet sıkılacaksınız ve başka oyun arayacaksınız ama PS oyunları çok pahalı. Ee PS4 özel oyunları da oynamak istemiyorsunuz, neden PS4 tercih etme zorunluluğunda hissediyorsunuz?

PS özel oyunları saçma geliyor bana hocam ama kendimi PS alma zorunluluğunda hissediyorum PS 3'e karşı zaafım var.

PS özel oyunları saçma geliyor bana hocam ama kendimi PS alma zorunluluğunda hissediyorum PS 3'e karşı zaafım var.

Hocam neden saçma geliyor? Mesela Last of Us serisini bitirdiniz mi? Şiddetle tavsiye ederim. Ayrıyeten, saydığınız oyunlar Xbox'da çok daha ucuz ve bazıları gamepass'de var. Bence aklınızı Xbox'a çevirmeye çalışın.

Hocam ben uzun vaadeli kullanmayacağım için PS 3 istiyorum 6 7 ay kullanıp sistem toplayacağım hocam PS 3 alsam içinde 100 150 oyun olsun yeter fazla bile

Hocam neden saçma geliyor? Mesela Last of Us serisini bitirdiniz mi? Şiddetle tavsiye ederim. Ayrıyeten, saydığınız oyunlar Xbox'da çok daha ucuz ve bazıları Game Pass'te var. Bence aklınızı Xbox'a çevirmeye çalışın.

Hocam uzun vadeli olsaydı zaten konu açmazdım direk seris s 512 GB alıp otururdum
Hem GTA 6 içinde iyi olurdu ama hocam kısa vadeli olduğu için PS 3'ten yanayım
Zaten hocam PS 3'ler 3500 4000 lira falan 5 bin bile değil bence PS 3 alayım bir de iki kol
Arkadaşımı çağırır oynarız maç atarız çok zevk verir bana
Kuzeniminde PS 3'ü çok zevk alıyorum oynayınca

Hocam siz bilirsiniz, PS4 neyse de PS3 çok şaşırttı beni. FIFA 19 var PS3'de ve o da aşırı eski, mesela PS4 üzerinden FIFA 19 oynamak başka PS3 üzerinden oynamak başka. Grafikler arasında bile dağlar oynuyor. Siz bilirsiniz.

Hocam siz bilirsiniz, PS4 neyse de PS3 çok şaşırttı beni. FIFA 19 var PS3'te ve o da aşırı eski, mesela PS4 üzerinden FIFA 19 oynamak başka PS3 üzerinden oynamak başka. Grafikler arasında bile dağlar oynuyor. Siz bilirsiniz.

Hocam PS oyunları çok pahalı ama 6 7 ay için o kadar para vermeye değer mi sizce hocam.

Hocam PS oyunları çok pahalı ama 6 7 ay için o kadar para vermeye değer mi sizce hocam.

Hocam size kalmış bir şey. Yani bana PS3 verseniz bırak 6-7 ayı 1-2 saat oturamam artık karşısında. Ama siz sıkılır mısınız bilemem. PS4 2. el piyasası gayet iyi, ben 1 sene içinde 2 katına satabilmiştim hem de bir gün içerisinde. Dediğim gibi PS3 oyunları aşırı eski. Size kalmış.

Hocam size kalmış bir şey. Yani bana PS3 verseniz bırak 6-7 ayı 1-2 saat oturamam artık karşısında. Ama siz sıkılır mısınız bilemem. PS4 2. el piyasası gayet iyi, ben 1 sene içinde 2 katına satabilmiştim hem de bir gün içerisinde. Dediğim gibi PS3 oyunları aşırı eski. Size kalmış.

Sağ olun hocam kararımı verdim PS 3 yine de çok ilgelendiniz çok büyük adamsınız.

Yakınde yeni sistem alacağım o zamana kadar güzel bir konsol önerebilir misiniz? 5 bin TL bütçe ile sahibinden veya Letgo'da da bakabilirsiniz.
Malatya ve İstanbul seçin şimdiden teşekkürler.
Biraz araştırma ile o bütçeyle Xbox One X bulursunuz kesinlikle hem Xbox One'dan hem de PS4'den çok çok daha iyi bir görüntü kalitesi sunar. Özellikle Rdr 2'de bütün konsollar içerisinde en iyi görüntüyü veriyor.

Yapmayın, etmeyin. Zaten PS alanlar özel oyunları için alıyor özel oyunda oynamayacaksanız neden 17 senelik alete o parayı vereceksiniz? Alın One X zaten oyunlar Store'da gayet ucuz isterseniz Gamepass'de var Rdr 2, GTA 5 gibi oyunları tatmin edici seviyede grafikler ile oynayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı