10 bin TL laptop tavsiyesi

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, yaklaşık 5 yıldır masaüstü bilgisayar kullanıyorum ve bir süredir de kendime taşınabilirliği kolay fakat özellikleri de ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir dizüstü bilgisayar arıyordum. Bu hafta elimdeki masaüstü bilgisayarı satıp yerine bir dizüstü bilgisayar alacağım, alışveriş sitelerinde biraz bakındıktan sonra bu modeli buldum ve çok hoşuma gitti:

ASUS ROG Zephyrus G14 GA401II-BM146 AMD Ryzen 5 4600HS 16GB 1TB SSD GTX 1650Ti Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Sanırım bu bilgisayarı alacağım fakat yine de kararsız kaldığımdan buraya danışmak istedim. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bilgisayarlar var mı? Maksimum bütçem 10 bin lira, daha fazla artıramam. İstediğim cihazın donanımının güçlü olması kadar dış görünüşünün de sade ve güzel olmasını istiyorum. Dışarıda kullanmak istediğimde ışıklarıyla dikkat çekmemeli. Bilgisayarda çok oyun oynamam, oynadığım oyunlar arasında en çok grafik gücü isteyen oyun Assassin's Creed: Valhalla olur, onu da maksimum ayarlarda oynama gibi bir isteğim yok. 1650 Ti'ın yeteceğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız ASUS güzel. Yalnız eğer yurtdışından alma ihtimaliniz varsa Legion 5 daha iyi.
@Dark Lord of the Sith 👍

Attığınız ASUS güzel. Yalnız eğer yurtdışından alma ihtimaliniz varsa Legion 5 daha iyi.
@Dark Lord of the Sith 👍
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adamsın @körbiginar, işi biliyorsun.

@Dark Lord of the Sith 👍
Legion 5'i ben de Hepsiburada'da dolaşırken görmüştüm fakat fiyatı yüzünden elemek zorunda kaldım. Yurt dışından alabileceğini sanmıyorum.

Legion 5'i ben de Hepsiburada'da dolaşırken görmüştüm fakat fiyatı yüzünden elemek zorunda kaldım. Yurt dışından alabileceğini sanmıyorum.

Hocam @Yasu96 attığı Acer Nitro modeli güzel duruyor.
Aynı şekilde eğer RTX isterseniz bu var. Ama 1000 TL aşıyor. Karar sizin.

Bunun performansı çok daha iyi. O laptop da iyi ama taşınabilirlikten çok performans daha önemliyse sizin için bence bunu alın. Ayrıca 144Hz, o 60Hz.

Geri
Yukarı