10 bin TL laptop tavsiyesi

carcares

Hectopat
Merhaba, iş ve rekabetçi oyunlar için 10.000TL fiyat bandında tavsiye edeceğiniz ürünler var mıdır?
Aşağıda linklerini paylaştığım laptoplarda benim bulduklarım. Aralarından yalnızca rekabetçi oyun oynayacak biri için tavsiyeniz nedir?

Ekran kartı olan:

İşlemcisi iyi olan:

Ram ve SSD de öne çıkan:

Fazla anlamam ama;
Buna bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Rekabetci oyunlar icin harici ekran kartli cihazlara bakmaniza pek gerek yok. 5700U gibi islemciler ile rekabetci oyunlari akici denebilecek seviyede zaten oynayabilirsiniz. Dahili ekran kartli cihazlarda pil daha iyi gider. Asagidaki cihazi oneririm. RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Merhaba, iş ve rekabetçi oyunlar için 10.000TL fiyat bandında tavsiye edeceğiniz ürünler var mıdır?
Aşağıda linklerini paylaştığım laptoplarda benim bulduklarım. Aralarından yalnızca rekabetçi oyun oynayacak biri için tavsiyeniz nedir?

Ekran kartı olan:

İşlemcisi iyi olan:

Ram ve SSD de öne çıkan:

Rekabetci oyunlar icin harici ekran kartli cihazlara bakmaniza pek gerek yok. 5700U gibi islemciler ile rekabetci oyunlari akici denebilecek seviyede zaten oynayabilirsiniz. Dahili ekran kartli cihazlarda pil daha iyi gider. Asagidaki cihazi oneririm. RAM takviyesi yapabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/dell-in...?magaza=Techburada&url_src=and-product-detail

Dell'in işlemcisi daha iyi değil mi? Hangisinden daha çok performans alırım? (SSD alanı fazla olması önemli değil)

Dell daha mantıklı, işlemci ve panelden dolayı.

Buradakinde türkiye garantili diyor ve sanırım özelliklerinde yazdığına göre IPS panel. Sizce 512gb olmasını da katarsak 700TL farka değer mi?

Buradakinde Türkiye garantili diyor ve sanırım özelliklerinde yazdığına göre IPS panel. Sizce 512 GB olmasını da katarsak 700TL farka değer mi?

Windows kurulu almayın bence onun yerine FreeDOS alın çünkü işletim sistemi kurulu olunca sırf kurulum yapıyorlar diye 2000 TL alıyorlar. Yani 8K değerindeki PC için 10k alıyorlar.

Geri
Yukarı