10 bin TL sistem önerisi

SnowmanEfe

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Hocalarım size bir sistem sunuyorum. Nasıldır iyi midir, güncel oyunları yüksek-ultrada oynatır mı, daha iyisi var mı?
Ekran kartı büyük ihtimal 2.el https://www.sahibinden.com/ilan/iki...0s-a6g-evo-temiz-ekran-karti-1068273100/detay
Ekran kartını 2.el alırsam 10040TL.
Bir de monitör alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PSU'yu 700W yapmakta fayda var. Anakart olarak ne düşünüyorsunuz? Bir de hazır sistem mi alacaksınız yoksa şuan kendiniz mi topluyorsunuz?
Kendim topluyuorum çünkü hazır sistemlerde güzel parçalar bulamadım.700watt hayatta olmaz param yok.

En azından bi 6600 almanı öneririm uzun götürsün ve yüksek ultra takıntım var diyorsan.
Çok pahalı hocam.Ultra değil de yüksek-orta

Kendim topluyuorum çünkü hazır sistemlerde güzel parçalar bulamadım.700watt hayatta olmaz param yok.

Çok pahalı hocam.Ultra değil de yüksek-orta
Bütçeniz 1K yükselirse bunu almanızı öneririm hocam

Bide öyle çok pahalı oyunları oynamıyacağım. O kadar param yok.Paralıları oynamam.

Bütçeniz 1K yükselirse bunu almanızı öneririm hocam
Hocam yükselmez benim sistem iyi mi?En performanslısını toplamaya çalıştım.

Oynayacağım oyunlar
Valorant
Bf2
Hoi4
Fs22
Ets2
Cod warzone
Minecraft ve ücretsiz oyunlar gerekirse düşükte oynarım farketmez.

Bir şey daha ekleyeceğim benim külüstür sitemi kaça satarım acaba?
İ5 3470k
İntel hd graphics
Veriton marka bir anakart (bilmiyorum modeli)
Wd 500gb wd 5000
Atx kasa

Bu sistem nasıl?

Son düzenleme:
SSD ve PSU dışında güzelmiş. Bence alınır. Aldıktan sonra SSD ve PSU'yu satıp daha düzgün bir şeyler alırsınız.
İlan kaldırılmış.Zaten bu sene lgs'ye gireceğim lgs de güzel puan alırsam sıfır alırız hayırlısıyla.

O zamana kadar fiyatlar uçar büyük ihtimalle.Cidden ülkeden nefret etmeye başladım.

Geri
Yukarı