10 bin TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan 3x3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B
Hocam bu işlemci 5500 gücünde o kısmı unutmayın.
Sistemde her şey ekran kartı değil ve bu APU satın alınıp ileride 3060 Ti bile takılabilir yükseltme ile.

2000 TL karşılığında bu sistemin de işlemcisi geliştirilebilir. Hem de 5500'den daha güçlü bir işlemci ile. Böylece ekran kartı alınana kadar yeterli bir performans alır. Bundan sonra da 6500XT'yi satıp kendine 3060 Ti alabilir sonuçta. 6500XT'li sistem her yönden daha mantıklı.

2000 TL karşılığında bu sistemin de işlemcisi geliştirilebilir. Hem de 5500'den daha güçlü bir işlemci ile. Böylece ekran kartı alınana kadar yeterli bir performans alır bundan sonra da 6500XT'yi satıp kendine 3060 Ti alabilir sonuçta 6500XT'li sistem her yönden daha mantıklı.

Ama siz fiyatı dahil etmiyorsunuz çünkü benim attığım sistem 7K ama sizin bahsettiğiniz 6500XT sistemler 9-10K fiyata sahip genelde.

Hocam bu işlemci 5500 gücünde o kısmı unutmayın.
Sistemde her şey ekran kartı değil ve bu APU satın alınıp ileride 3060 Ti bile takılabilir yükseltme ile.
Öyle uğraşmak yerine borç harç bulup 3-5 bin daha ekleyip başka sistemlere bakması daha mantıklı olur.
Sisteme 7 bin verebilecek adam ekran kartına 10 bin gibi paralar vermesi gerekecek.
O ekran kartını alana kadar zaten 3060 ekran kartları 20 bin liraya satılır malum TR şartları.

Kasa ve PSU rezalet ve değişim yapılması gerekiyor.

Hocam gömmeyin artık. Sizin attığınızdaki kasa da güzel değil+ PSU 300W. Attığınız sistem atılan diğer sistemden kötü. İster kabul edin ister etmeyin ama lütfen artık yanlış bilgilendirmeyi kesin.

Hocam gömmeyin artık sizin attığınızdaki kasa da güzel değil+ PSU 300W attığınız sistem F/P değil ve atılan diğer sistemden kötü ister kabul edin ister etmeyin ama lütfen artık yanlış bilgilendirmeyi kesin.

Ne alakası var hocam?
Evet PSU 300 watt ama fiyatı daha makul atılan sistem göre.
İşlemciyi i3 12100F ve güzel bir PSU-kasa modeli ile en az 3.000 lira ekleme yapması gerekiyor.
Tamam hocam sen bildiğini yap uğraşamayacağım sizinle.

Ne alakası var hocam?
Evet PSU 300 watt ama fiyatı daha makul atılan sistem göre.
İşlemciyi i3 12100F ve güzel bir PSU-kasa modeli ile en az 3.000 lira ekleme yapması gerekiyor.
Tamam hocam sen bildiğini yap uğraşamayacağım sizinle.

Hahahaha! Haksız çıkınca uğraşmamanız daha iyi zaten.

Hahahaha! Haksız çıkınca uğraşmamanız daha iyi zaten.

Ben sana göre haksızım ama ürünü konuyu açan kişi satın alacak kendisi bilir.
Sizin attığınız sırf 6500XT koymak için kötü parçalara sahip sistemi de alabilir benim attığım 5600G sistemi de.

Ben sana göre haksızım ama ürünü konuyu açan kişi satın alacak kendisi bilir.
Sizin attığınız sırf 6500XT koymak için kötü parçalara sahip sistemi de alabilir benim attığım 5600G sistemi de.

Sizin attığınız kötü parçalara sahip 5600G sistem olarak düzelteyim ki durum anlaşılsın. Konuyu açan kişi yardım istemiş ayrıca.

Geri
Yukarı