10 bin TL telefon önerisi

benbehlül

Femtopat
Daha fazla  
Kısaca başlıktaki gibi, yaklaşık 6 yıldır GM8 telefon kullanıyorum ve yeni telefon almak istiyorum. Telefonlardan fazla anlamam bu yüzden yardımınız lazım.
Aradığım özellikler: Hızlı şarj etsin, şarjı uzun gitsin, doğru düzgün oyun açsın, çok iyi kameraya gerek yok onun dışında zaten her telefonun yaptığı şeyler; müzik, sosyal medya, mesajlaşma...
64-128 GB depolama yeter diye düşünüyorum. Belli bir bütçem yok. 10.000TL'nin altında, 10.000TL'yi fazla geçmeyecek şekilde, 3-4 yıl götürecek telefon önerileriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Kısaca başlıktaki gibi, yaklaşık 6 yıldır GM8 telefon kullanıyorum ve yeni telefon almak istiyorum. Telefonlardan fazla anlamam bu yüzden yardımınız lazım.
Aradığım özellikler: Hızlı şarj etsin, şarjı uzun gitsin, doğru düzgün oyun açsın, çok iyi kameraya gerek yok onun dışında zaten her telefonun yaptığı şeyler; müzik, sosyal medya, mesajlaşma...
64-128 GB depolama yeter diye düşünüyorum. Belli bir bütçem yok. 10.000TL'nin altında, 10.000TL'yi fazla geçmeyecek şekilde önerileriniz var mıdır?
Poco F4'e çıkın. Değer.

Biraz aşabilirseniz POCO F4, A34 ve Redmi Note 12 Pro 5G modelleri var. Aralarında en iyisi Redmi Note 12 Pro 5G fakat o da ithalatçı garantili bir ürün, eğer sorun olmazsa o en iyisi.
Yoğun oyun kullanımı varsa F4, yoksa A34 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı