Elektronik 10 metre ARGB LED 196 TL

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Vergiler dahil 196 TL. Kontrolcüsü var ister kumanda ister uygulamadan özelleştirme özelliği mevcut. Her metrede 10 LED var toplam 100 LED. Dış mekan kullanımı içinde için uygun ancak baş USB kısmının korunması şartıyla.
LED'i kontrol ettiğimiz uygulamanın adı: İdeal LED ( Google Play'de mevcut IOS'u bilmiyorum)
Program linki: iDeal Led - Apps on Google Play
Ürün linki:

Screenshot_2024-02-02-01-42-11-581_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg

Ben 1 Eylül 2023 de aynı ürünü aynı satıcıdan 234 liraya almıştım. Geceleri odamda aktif olarak kullanıyorum. Şu an 1 tane daha sipariş geçtim.

Screenshot_2024-02-02-01-42-41-472_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg

Son düzenleme:
Link ledin sayfasını açmıyor.

Oda için çok uzun değil ki? Kisaltabiliyor muyuz?
Uygulama ayarında kaç metre ledin yanacağını ayarlama var. Mesala ilk baştan 2 metreyi yakarsın. Kalan 8 metreyi rulo yaparsın masa arkasında falan durur.

Yinede siz 2 metre almak isterseniz maalesef onu 100 liraya gibi fiyatlara satan yok. 176 lira en ucuzu buyur link 0.76AU $ 90% OFF|Dreamcolor noel ıÅık zinciri BT müzik WS2812B RGBIC aydınlatma adresli parti düÄün Garland dekorasyon açık USB DC5V|led module|ws2812b pre-soldermodule led - AliExpress

Son düzenleme:
Bu ledlerin neon olanı var mıdır acaba? Boru içinde mesela. Fiyat biraz artabilir sıkıntı yok. Çünkü bu ledlere doğrudan bakıldığında gözü çok yoruyor ve oda içinde de biraz problem olaibliyor bu durum.

Geri
Yukarı