10 metre yan tarafta olan evde fiber olmasına rağmen oturulan binada yok

ADSL altyapıdan iyi ama çok kötü yine de bandwith kısıtlaması routingleri kötü kullanıcı adı şifreni vermiyorlar daha sayamadığım şeyler var.

Müşteri hizmetlerindense hem Türk Telekom hem de Superonline il-ilçe müdürlüğüne gitmenizi öneririm. Altyapı yoksa getirme durumları olabilir.

Neden böyle düşünüyorsunuz? Ayrıca her ihtimalede ADSL alt yapıdan iyi olacaktır?

Hocam normalde yaklaşık 10-15 senelik Türk Telekom kullanıcısıyız fakat kendileri fiber altyapı üzerinde 3-4 yıldır hiçbir şey yapmadı defalarca aramamıza rağmen. Yakın zamanda uzaktan çalışmaya başlayacağım için 12 Mbps yetersiz gelecek gibi düşünüyorum ve extra Türk Telekom'un artık getireceğini de düşünmüyorum. Superonline'ye başvuracağım gibi.

Hocam normalde yaklaşık 10-15 senelik Türk Telekom kullanıcısıyız fakat kendileri fiber altyapı üzerinde 3-4 yıldır hiçbir şey yapmadı defalarca aramamıza rağmen. Yakın zamanda uzaktan çalışmaya başlayacağım için 12 Mbps yetersiz gelecek gibi düşünüyorum ve extra Türk Telekom'un artık getireceğini de düşünmüyorum. Superonline'ye başvuracağım gibi.
Hocam müşteri hizmetlerinin hiçbir şey yapma yetkisi yok. Tecrübelerimin gösterdiği gibi bütün olay müdürlüklerde dönüyor. Zamanında açmadığım kayıt kalmadı, şikayet etmediğim yer kalmadı, görüşmediğim kişi kalmadı. Ama müdürlüğe gittiğim zaman ve anlayışlı birine denk geldiğim zaman tüm olayı çözdürdüm. Hatta şuanda fiberde -8 Dbm gibi yüksek bir değer almaktayım.

ADSL altyapıdan iyi ama çok kötü yine de bandwith kısıtlaması routingleri kötü kullanıcı adı şifreni vermiyorlar daha sayamadığım şeyler var.
Fiyat ve hız olarak şu anda Türk Telekom'un çok önünce ama. 10 Gbps hızları şuanda 8-9 bin tlye alabiliyorsunuz. 1 Gbps ise 580 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı