10. sınıf nakil işlemi okuldan yapılabilir mi?

Weaster

Decapat
Daha fazla  
Şu an da 10.sınıf okuyorum okuduğum okul, okul puanıyla girdiğim bir okul ve okul puanıyla başka bir okula girmek istiyorum. Birçok kez nakil istedik fakat puanım yetmesine rağmen gelmedi. Bu işlemi nakil istediğim okula gidip halledebilir miyiz?

Şu an da 10.sınıf okuyorum okuduğum okul, okul puanıyla girdiğim bir okul ve okul puanıyla başka bir okula girmek istiyorum. Birçok kez nakil istedik fakat puanım yetmesine rağmen gelmedi. Bu işlemi nakil istediğim okula gidip halledebilir miyiz?

Sanırım o okula tek siz nakil olmak istemiyorsunuz daha doğrusu şöyle bahsedeyim,

İyi bir okula geçmek isteyen biride bendim o aynı okula sizden başka kişilerde geçmek isteyince burada sizin puanınıza gibi etkenler yer alınca sizden daha iyi kişiler giriyor ve siz o okula nakil veremiyorsunuz.

Gideceğiniz okulda yer var mı? Ve puanı girdiğiniz seneye göre bakın. Ayrıca nakil işlemleri internetten yapılmıyor mu, e-Okul üzerinden?
Hocam e-devlet'ten yapılıyor
Puanın tutabilir fakat kontenjan olmayabilir, senden daha yüksek puanlı bir kişi nakil için bekliyorsa öncelik onun olur

Geri
Yukarı