10. Sınıf Nakil İşlemleri

Gryphon4040

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bu sene 10. sınıfa geçeceğim. Okulumu değiştirmek için e-devlet üzerinden nakil başvurusu yaptım. Nakil başvuru zamanı bittikten sonda sonuçlara bakmak istediğimde "Ögrencinizin Nakil Başvurusu Bulunmamaktadır" yazısıyla karşılaştım. Şuan eski okulumda mı yoksa nakil başvurusu yaptığım okulda mıyım bilmiyorum. Nereden bakabilirim hangi okulda olduğumu?

Ben de 10. sınıfa geçtim. 9. sınıfta okul değiştirmiştim. Nakil kısmına geldiğimde onaylandığını söyleyen bir kısım vardı. Herhalde senin başvurun kabul edilmemiş.

Ben de 10. sınıfa geçtim. 9. sınıfta okul değiştirmiştim. Nakil kısmına geldiğimde onaylandığını söyleyen bir kısım vardı. Herhalde senin başvurun kabul edilmemiş.
Onaylandığını nereden gördün? Bir de e-okuldaki nakil başvurusu bölümüne girdiğimde 18. sıradasınız diyor o sıra neye göre yapılıyor ilk başvuru yapanlara göre mi yoksa ortalamaya göre mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı